جلالی در تذکر شفاهی؛خبری از اجرای نهضت ملی مسکن در استان کرمان نیست

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس، گفت: تامین یک میلیون مسکن در سال وظیفه دولت است، تاکنون در استان کرمان و شهرستان رفسنجان خبری از اجرای نهضت ملی مسکن نیست

.به گزارش سازش خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خدمت، در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۲۰ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: چرا صنایع ملی مس علیرغم مصوبه دولت از ایجاد نیروگاه های خورشیدی و سیکل ترکیبی در رفسنجان خودداری می کنند، لایروبی قنوات روستایی در انار و رفسنجان پس از سیل با مشکل جدی مواجه شده که لازم است وزارت جهاد کشاورزی در این زمینه اقدامات فوری انجام دهد.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس خطاب به وزیر نیرو، گفت: طرح انتقال آب خلیج فارس به شهرستان های انار و رفسنجان مصوب شده چرا این طرح عملیاتی نمی شود، وزارت نیرو چرا مواد ۲۷ و ۲۸ انتقال آب کشاورزی را همانند بخش صنعت اصلاح و اجرایی نمی کنند. باید آب کشاورزی به گلخانه ها تخصیص پیدا کند.

وی ادامه داد: چرا مصوبه سفر ریاست جمهوری به استان کرمان در خصوص خط ریلی کرمان به رفسنجان و انار اجرایی نمی شود.

اگر بنا است از پسآب فاضلاب شهری در حوزه های صنعت و کشاورزی استفاده شود چرا در شهرستان های مذکور خبری از اجرای طرح فاضلاب شهری نیست.

این نماینده مردم در مجلس خطاب به معاون اول رئیس جمهور، گفت: تامین یک میلیون مسکن در سال وظیفه دولت است، تاکنون در استان کرمان و شهرستان رفسنجان خبری از اجرای نهضت ملی مسکن نیست.

جلالی در پایان خاطرنشان کرد: مجلس باید در اجرای قانون عفاف و حجاب نظارت لازم را اعمال کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.