توقیف خودرو حامل سیم برق مسروقه در رفسنجان

سرهنگ “اکبر نجفی” در تشریح این خبر گفت:ماموران کلانتری ۱۴ سرچشمه حین گشت زنی به یک دستگاه خودروی پراید مشکوک و آن را متوقف کردند. وی افزود: در بازرسی از داخل خوررو ۳۰ متر سیم برق مسروقه و ابزارهای برش سیم برق کشف که متهم به همراه خودرو جهت بررسی بیشتر به مقر انتظامی منتقل…

سرهنگ “اکبر نجفی” در تشریح این خبر گفت:ماموران کلانتری ۱۴ سرچشمه حین گشت زنی به یک دستگاه خودروی پراید مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از داخل خوررو ۳۰ متر سیم برق مسروقه و ابزارهای برش سیم برق کشف که متهم به همراه خودرو جهت بررسی بیشتر به مقر انتظامی منتقل و در بازجویی به عمل آمده از وی به ۳ فقره سرقت سیم برق در شهر سرچشمه اعتراف کرد.

سرهنگ “نجفی” بیان داشت: در ادامه بازجویی ها با احتمال اینکه این فرد در سرقت های دیگری نیز نقش داشته باشد ضمن هماهنگی با مقام قضایی از منزل متهم نیز بازرسی شد که مقدار ۳۰۰ کیلو چوب طاق سرقتی که متعلق به منابع طبیعی جهت بیابان زدایی بود کشف گردید.

فرمانده انتظامی رفسنجان با بیان اینکه چوب های سرقتی به اداره منابع طبیعی تحویل شد تصریح کرد:متهم به همراه خودروی توقیفی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع ذی صلاح تحویل داده شدند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.