جلالی در تذکر شفاهی؛چرا بند ناف اقتصاد را از دلار جدا نمی کنید؟

نماینده مردم رفسنجان در مجلس، گفت: تا وقتی که دلار خط کش و معیار اقتصاد ما باشد اقتصاد کشور پا نمی گیرد.

به گزارش سازش خبر حسین جلالی در نشست علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه، ۱۱ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: آقای رئیس جمهور سال تمام شد و از تسهیلات سیل زدگی، خشکسالی خبری نیست.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس، مطرح کرد: کشاورزان باغات پسته رفسنجان و انار همچنان منتظر تسهیلات هستند. بانک ها هم همکاری نمی کنند، نه امهال می کنند و نه تمدید و نه وام اشتغال زایی می دهند. امیدوارم در جلسه ای که آقای مصری قول داده اند این مشکل رفع شود.

وی ادامه داد: چرا بند ناف اقتصاد را از دلار جدا نمی کنیم مگر مقام معظم رهبری نفرمودند که دیکتاتوری و آقایی دلار را بشکنید؟ مگر از نخست وزیر هند و رئیس جمهور روسیه نخواستند که جلوی کار را بگیرید و دلار را از سبد اقتصاد حذف کنید.

کمیسیون اقتصادی طرحی را ارائه دهد تا این مسئله دلار را از سبد اقتصاد حذف کنیم تا وقتی که دلار خط کش و معیار اقتصاد ما باشد همین آش و همین کاسه است و اقتصاد پا نمی گیرد

جلالی با اشاره به موضوع مجتمع مس رفسنجان خاطرنشان کرد: صنایع ملی مس ایران دچار حاشیه پردازی و روزمرگی شده است. برنامه مدونی برای پیشرفت ندارد و خواهش می کنم برنامه ای برای جهش و پیشرفت ارائه دهند و از این روزمرگی بیرون بیایند چرا که باعث نگرانی می شوددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.