از بررسی ساماندهی اتباع خارجی تا ابراز گله‌مندی از عدم پیشرفت طرح مسکن ملی در رفسنجان در جلسه شورای اداری رفسنجان

با حضور استاندار کرمان در جلسه شورای اداری مسائل و مشکلات رفسنجان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش سازش خبر جلسه شورای اداری شهرستان رفسنجان در ساعات پایانی روز پنجشنبه با حضور دکتر فداکار استاندار کرمان، امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه، رئیس شورای شهر ؛ رئیس اداره آموزش وپرورش ؛ شهردار و جمعی دیگر از مسئولین شهرستان در فرمانداری برگزار شد.

حجت‌الاسلام عسکری در جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور استاندار کرمان برگزار شد از مسئولین خواستند توجه ویژه به بحث کشاورزی در شهرستان داشته باشند که حدود سیصد هزار نفر از مردم از طریق کشاورزی امرارومعاش دارند.

باتوجه به آسیب جدی که به مسئله آب وارد شده است هم مردم را آماده کنند وهم مسئولین برنامه ارائه بدهند که در این قضیه کشاورزی یک تحول ایجاد شود.

با توجه به سرمازدگی و وقوع سیل در شهرستان مردم دچار مشکل شده اند از مسئولین خواستند به آنها هم وام بدهند وهم استهمال وام بشود.

امام جمعه رفسنجان اظهار داشتند هم مردم رفسنجان مردم نجیبی هستند و هم مسئولین عمدتاً بومی وهم خدمتگذار و پای کار هستند و نگذاشتند مشکلی بروز کند اما مشکل وجود دارد.

حجت‌الاسلام عسکری از اقدامات و تلاشهای فرماندار تشکر کردند و درخواست ساماندهی اتباع خارجی را از مسئولین مطالبه جدی داشتند

در ادامه حجت‌الاسلام دکتر جلالی در جلسه شورای اداری شهرستان رفسنجان اظهار کرد: دولت در خصوص نهضت ملی مسکن موفق نبوده و علیرغم اینکه قول داد سالانه یک‌میلیون مسکن بسازد، محقق نشد و سال دوم هم رو به اتمام است.

وی با ابراز گله‌مندی از عدم پیشرفت طرح مسکن ملی در رفسنجان گفت: ساخت خانه برای جوانان بزرگترین خدمت به نظام است.

جلالی با پیشنهاد تشکیل کارگروه مسکن در استانداری با عضویت شهرستان‌ها، تصریح کرد: متأسفانه با این وضعیت، مسکن یک رویای دست نیافتنی برای جوانان شده استه که اگر مسکن بسازیم و در اختیار جوانان قرار دهیم، بزرگترین خدمت را به نظام کرده‌ایم.فداکار، استاندار کرمان نیز در این خصوص اظهار داشت: بنا به دلایلی رفسنجان در بحث مسکن ملی نسبت به سایر شهرهای استان عقب است.

وی با اشاره به اینکه هفته آینده شورای مسکن استان تشکیل خواهد شد و موضوع بررسی می‌شود، متذکر شد: دولت در حال گره گشایی از موضوع مسکن ملی است.

خبر تکمیلی …..

عکس وخبر : فاطمه استادحسینیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.