پایان چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان کرمان با تقدیر از برگزیدگان /تصاویر

به گزارش سازش خبر با حضور مسئولان استانی و شهرستانی آیین اختتامیه چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان کرمان به همت روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان و سپاه شهرستان رفسنجان در شهر سرچشمه برگزار و از برگزیدگان این رویداد تجلیل شد باقری مسوول فضای مجازی سپاه ثارالله استان کرمان امروز در آیین اختتامیه…

به گزارش سازش خبر با حضور مسئولان استانی و شهرستانی آیین اختتامیه چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان کرمان به همت روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان و سپاه شهرستان رفسنجان در شهر سرچشمه برگزار و از برگزیدگان این رویداد تجلیل شد

باقری مسوول فضای مجازی سپاه ثارالله استان کرمان امروز در آیین اختتامیه چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان کرمان در شهر سرچشمه رفسنجان اظهار کرد: در این جنگ ترکیبی دشمن، رویدادی به‌مدت چهل و هشت ساعت برگزار کردیم و هنرمندان استان مجاهدانه حضور پیدا کرده و به تولید محتوا پرداختند که همه از نخبگان استان هستند.

وی ادامه داد: یکی از شاه‌کلیدهای مهم مقابله با عملیات روانی دشمن نهضت تولید محتوای تاثیر گذار شامل محتوای غنی اسلامی و انقلابی در قالب هنر به جامعه است.

وی عنوان کرد ۲۶ تیم در این رویداد شرکت کردند که ۱۲ تیم تندیس دریافت می‌کنند.

ساجدی مدیرکل ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات استان کرمان نیز گفت: تلاش برای افزایش سرعت اینترنت در ۶۸ شهر استان در حال انجام است و در فاز اول ۱۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی از فردا کلید می‌خورد. اگر شرکت‌های بزرگ استان در بحث ساخت و بهره‌برداری از دیتاسنتر ملی سرمایه‌گذاری کنند هم اشتغالزایی دارد هم مشکل در این خصوص حل می‌شود.

رحمان جلالی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان نیز در این آیین با بیان اینکه هر کنشگر فضای مجازی به اندازه یک موشک برای آمریکا می‌ارزد، اظهار کرد: رویداد امروز یک اتفاق مهم در جبهه انقلاب فرهنگی‌ست و به مجموعه سپاه ثارالله باید تبریک گفت که به خواسته مقام معظم رهبری جامه عمل پوشانید.

وی تصریح کرد: اتفاقات امروز در کف خیابان به‌دلیل بی‌توجهی به دغدغه‌های رهبر انقلاب در حوزه فضای مجازی است.

جلالی اذعان داشت: امروز دستگاه‌های امنیتی و نظامی در اوج اقتدار قرار دارند و دستگاه اطلاعاتی جمهوری اسلامی در وقایع اخیر موجب تغییر در میز موساد شد.

وی خاطرنشان کرد: دولت جدید تمام موانع برای اینترنت ارزان، امن، سریع و سالم را برمی‌دارد و حتما این موضوع پیگیری خواهد شد.

در پایان مراسم تیم‌های برتر چهارمین رویداد ملی تولید محتوای بسیج استان کرمان در چهار رشته پویانمایی، نرم افزار، بازی و موشن‌گرافیک شامل رشته پویانمایی؛ مقام اول تیم آرمان عزیز از کرمان، مقام دوم تیم انیماتورهای عادی از کرمان، مقام سوم به‌طور مشترک تیم‌های رویان بسیج دانشجویی و ققنوس کرمان بودند.

در رشته نرم افزار: مقام اول تیم قهار از کرمان، مقام دوم تیم بسیج کارگری مس سرچشمه رفسنجان و مقام سوم مشترکا تیم‌های شهید ستاری رفسنجان و سرباز گمنام از کرمان و در رشته بازی: مقام دوم تیم جهان نسل سایبری از کرمان و مقام سوم تیم ایران از کرمان بودند.

همچنین در رشته موشن گرافیک، مقام اول تیم کریم اهل بیت(ع) از رفسنجان، مقام دوم تیم آبی مدیا از راور و مقام سوم با تقدیر از گروه شهید بیاضی‌زاده، تیم‌های تایم لاین کرمان و معراج از سیرجان معرفی شدند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.