تصویب یک‌هزار میلیارد تومان جهت امهال وام‌های کشاورزی شهرهای شمالی کرمان

به میزان یک‌هزار میلیارد تومان مصوبه کلی امهال وام‌های کشاورزی برای شهرهای شمالی استان کرمان تصویب شده است که باید ابلاغ شود و پس از ابلاغ برنامه‌ریزی شده و سهمیه بانک‌ها مشخص شود

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: به میزان یک‌هزار میلیارد تومان مصوبه کلی امهال وام‌های کشاورزی برای شهرهای شمالی استان کرمان تصویب شده است که باید ابلاغ شود و پس از ابلاغ برنامه‌ریزی شده و سهمیه بانک‌ها مشخص شود.

به گزارش سازش خبر؛ حجت‌الاسلام دکتر حسین جلالی امروز در جمع نمازگزاران جمعه امین شهر در خصوص امهال وام‌های کشاورزی اظهار کرد: به میزان یک‌هزار میلیارد تومان مصوبه کلی امهال وام‌های کشاورزی برای شهرهای شمالی استان کرمان تصویب شده است که باید ابلاغ شود و پس از ابلاغ برنامه‌ریزی شده و سهمیه بانک‌ها مشخص و توزیع شود.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس از اعطای وام اضطراری به تعداد ۴۰۰ نفر که در فهرست بانک کشاورزی رفسنجان و انار قرار دارند خبر داد.

حجت‌الاسلام جلالی از دعوت از اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس به رفسنجان و انار نیز یاد کرد که به زودی صورت خواهد گرفت و متذکر شد: امیدواریم بتوانیم در حوزه باغات و قنوات و سایر مسائل کشاورزی شهرستان خدمتی به مردم داشته باشیمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.