ربیعی سرمربی مس رفسنجان :مس رفسنجان سال آینده حرفه ای تر و قویتر در لیگ برتر حضور خواهد داشت

در آینده بتوانیم کارهای بزرگتری را برای این مجموعه و شهر خوب رفسنجان و مجموعه عظیم مس انجام دهیم.

به گزارش سازش خبر محمد ربیعی سرمربی مس رفسنجان در نشست خبری پیش از بازی فردا با پیکان گفت: خدمت تیم پیکان خیر مقدم عرض می کنم. هر چقدر به انتهای فصل نزدیک می ‌شویم، بازی‌ها بازی های سخت تری می شود. تیم پیکان را هم جزو تیم های بسیار خوب، کادرفنی مجرب و بازیکنان با برنامه دیده ایم. نتایج این تیم در دو سه هفته اخیر مقابل سپاهان و نساجی نشان می دهد که آنها در شرایط خوبی هستند.


او گفت: تیم ما هم در دو هفته پیش بازی نسبتا خوبی را مقابل فولاد انجام داده بود و حتی قابل پرسپولیس، اما در بازی هفته قبل مقابل ماشین‌سازی، اتفاقات بازی خوب نبود و از لحاظ نتیجه اصلا خوب نبودیم و از نظر کیفیت جاهایی کاملا اشتباه داشتیم. با اینکه قبل از گل خوردن، چند موقعیت را ایجاد کرده بودیم اما ابتدای بازی غافلگیر شدیم. پس از آن نیز روند به جلو رفت. به هر حال برای شکست توجیهی نداریم جز اینکه مسئولیت شکست کاملا بر عهده من است.


سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: فکر می کنم ما نسبت به برنامه ریزی که داشتیم، کارمان را انجام دادیم و سال گذشته هم دو، سه هفته قبل از پایان لیگ، به لطف خدا و همت همه توانستیم تیم را به لیگ برتر بیاوریم و الان هم چهار هفته مانده به پایان لیگ بیش از ۹۰ درصد ماندگاری و تثبیت تیم در لیگ برتر را انجام دادیم و این مسئولیت من در این دو سال اخیر بوده است.


او ادامه داد: شاید می‌توانستیم در جاهایی بهتر هم باشیم که این به عهده من است و هنوز هم فرصت این قضیه هست. در نهایت آن چیزی که هدف گذاری باشگاه و مسئولان با بنده بوده، توانستیم خدا را شکر با تمامی مشکلاتی که برای اولین سال حضور یک تیم در لیگ برتر هستم، به آن جامه عمل پوشاندیم تا ان شالله در آینده شاهد حضور تیمی با تمامی زاویه‌های یک تیم حرفه‌ای را در لیگ برتر برای مردم شریف و نجیب شهر رفسنجان و استان کرمان داشته باشیم.


او گفت: بسیار سال سختی است که در سال اول تیمی را در لیگ برتر حفظ کرد و تا حدودی قبل از پایان مسابقات دغدغه سقوط نداشته باشد. می دانم که ما یک جاهایی خودمان توقع را از تیم‌مان خیلی بالاتر بردیم. به دلیل اینکه کیفیت آن را ایجاد کرده بودیم، ولی فوتبال پر از فراز و نشیب هایی است که جاهایی غیر قابل پیش بینی است اما مجموعا عملکرد کلی تیم با توجه به هدف گذاری که برای سال اول داشتیم که بتوانیم تیم را تثبیت کنیم، این کار را انجام دادیم. به نظر خودم این جای خوشحالی دارد و امیدوارم در آینده بتوانیم کارهای بزرگتری را برای این مجموعه و شهر خوب رفسنجان و مجموعه عظیم مس انجام دهیم.

وی درباره بازی با پیکان گفت: در بازی فردا قطعا با تمام انرژی و توانمان شرکت خواهیم کرد و با توجه به اینکه با تیمی منسجم و جسور بازی داریم، سعی می کنیم که بتوانیم با برنامه ریزی درستی که از بازی داریم و اجرای صحیح فرامین و شرح وظایف ها، بتوانیم بازی خوبی را از خودمان ارائه دهیم.


ربیعی درباره شرایط مس رفسنجان نیز گفت: به هر حال بعد از این وقفه بازی های ملی که به وجود آمد، ما در بازی برابر پرسپولیس و فولاد کارمان را درست انجام دادیم. ۱۰ تیر با فولاد بازی کردیم و ۱۴ تیر با ماشین‌سازی بازی داشتیم که تمرین مناسبی نداشتیم و تیم از لحاظ ذهنی و روانی هم بعد از برد دراماتیک تخلیه شده بود.


او گفت: کسانی که در فوتبال هستند می دانند، تیمی که می‌تواند خودش را در لیگ حفظ کند، بالا بردن سطح انگیزشی باید بهتر انجام شود و به همین دلیل فکر می‌کنم بازیکنان ما از نظر انگیزشی تخلیه بودند. البته بازی هم در ساعت گرما انجام شد که دلیل برای شکست ما نیست، اما از سازمان لیگ خواسته بودیم بازی با ماشین‌سازی به جای ساعت ۱۹ ساعت ۲۰:۳۰ برگزار شود که قبول نکردند. جدا از باخت بد ما به ماشین‌سازی، متأسفانه قائم اسلامی‌خواه هم مصدوم شد و امیدوارم زودتر بهبودی‌اش را پیدا کند و او با قدرت بر می‌گردد.


مربی مس رفسنجان در خصوص غایبان تیمش برای بازی فردا به جز قایم اسلامی‌خواه گفت: محمدحسین کریم‌زاده دو ماهی است که به دلیل شکستگی استخوان همراه ما نیست و بعید به نظر می‌رسد تا پایان فصل به بازی‌ها برسد. این اتفاقات در انتهای فصل برای هر تیمی رخ می‌دهد. ما مشکلات خودمان را در یک سری بخش‌ها داریم، با اینکه مدیریت باشگاه و هیئت مدیره در تلاش هستند، اما یک سری مشکلات اجتناب ناپذیر است که من از مشکلات دم نمی‌زنم. ما به عنوان مربی باید این را سرلوحه کارمان داشته باشیم که هر اتفاقی برای تیم رخ بدهد، ما باید بتوانیم تیم‌مان را در تمامی ابعاد در هدفی که باشگاه تعبیه کرده، هدایت کنیم.


وی در پایان گفت: ما از هدف‌مان عبور کردیم و اگر بتوانیم جایگاه‌مان را در فصل اول ارتقا بدهیم، برای ما خوب است. امیدواریم برای فصل بعد هم برخی مشکلات سخت افزاری حل شود تا در لیگ آینده مانند تیم‌هایی باشیم که با آنها رقابت می‌کنیم که تا جایی که می‌دانم، شرایط در حال رقم خوردن است. امیدوارم که فردا بازی در صحت و سلامت برگزار شود و شاهد بازی خوبی باشیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.