با حضور معاون وزارت علوم ؛تحقیقات و فناوری: ۵ طرح پژوهشی دانشگاه ولی عصر رفسنجان افتتاح شد/تصاویر

به گزارش سازش خبر با حضور محمدتقی نظرپور معاون اداری مالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، صبح امروز ساختمان سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی (دانشکده مدیریت و اقتصاد) دانشگاه ولیعصر (عج) با زیربنای ۶ هزار متر مربع و محوطه‌سازی ۴۷۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان افتتاح شد. این…

به گزارش سازش خبر با حضور محمدتقی نظرپور معاون اداری مالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، صبح امروز ساختمان سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی (دانشکده مدیریت و اقتصاد) دانشگاه ولیعصر (عج) با زیربنای ۶ هزار متر مربع و محوطه‌سازی ۴۷۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان افتتاح شد. این دانشکده در ساختمانی دو طبقه از سال ۹۵ شروع به ساخت شد و پایان سال ۹۹ تکمیل شده است.

فاز اول مجموعه گلخانه‌های آموزشی تحقیقاتی دانشکده کشاورزی به مساحت ۹۰۰ متر مربع و اعتبار یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان افتتاح شد، ساخت این مجموعه که مجهز به سیستم‌های خنک‌کننده پَد و فَن، گرمایش گرماتاب و سیستم مه‌پاش است از سال ۹۸ آغاز شده و سال ۱۴۰۰ تکمیل شده است که مورد افتتاح قرار می‌گیرد.

مرکز نظارت تصویری سردار سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی با اعتبار ۳ میلیارد و ۲۲۷ میلیون تومان پروژه دیگری بود که افتتاح شد، این مرکز به تعداد ۳۷۹ دوربین جدید و به‌روز و سه مرکز سرور برای حفاظت از مجموعه دانشگاه ولیعصر(عج) مجهز شده است.

آزمایشگاه مرکزی دانشگاه با زیربنا ۳۷۵ متر مربع و اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان افتتاح شد، شروع ساخت این آزمایشگاه از سال ۱۳۹۸ بوده که سال ۱۴۰۰ تکمیل و بهره‌برداری می‌شود.

بازسازی سالن آمفی‌تئاتر موزه که از سال ۱۳۹۸ شروع شده شامل تعویض کامل پارچه‌کوبی دیوار، رنگ آمیزی کامل در و دیوارهای چوبی، تعویض کامل صندلی‌ها، ساخت اتاق کنترل، تعویض کامل موکت و لب پله، نصب پرده اکران و اصلاح کامل سیستم برق‌کشی و نورپردازی با اعتبار ۹۵۰ میلیون تومان دیگر افتتاحیه امروز بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.