برد شیرین مس رفسنجان در مقابل سایپا/مس به رده چهارم جدول صعود کرد/تصاویر

برد شیرین مس رفسنجان در مقابل سایپا/مس به رده چهارم جدول صعود کرد

  به گزارش سازش خبر عصر امروز تیم های مس رفسنجان و سایپا در ورزشگاه شهدای صنعت مس به رقابت پرداختند که در پایان شاگردان محمد ربیعی موفق شدند با تک گل محمدرضا سلیمانی میهمان خود را شکست داده و در ادامه روند خوب خود به یک پیروزی ارزشمند دست یابند. آنها با این برد  امتیازی شده و تا رتبه چهارم بالا آمدند.

محمد ربیعی در نشست خبری پایان بازی اظهار داشت به مجموعه تیم سایپا و بازیکنان خودم خسته نباشید می گویم. بازی خیلی سخت و سنگینی بود. می دانستیم که انتحاری و پر انرژی بازی خواهد کرد. تیم ما هم سعی کرد که بتواند اول بر بازی حاکم باشد که این امر مدام از بین می رفت چرا که دو تیم پرس های سنگینی روی هم داشتند.  این پرس ها باعث شده بود که میزان توپ هایی که میان دو تیم از دست می رود زیاد باشد. ما در یک جاهایی از نیمه اول توانستیم نبض بازی را در اختیار گرفته و موقعیت هایی را ایجاد کنیم؛ تیم سایپا هم در این نیمه موقعیت داشت. 

به عنوان کسی که پنج سال در تیم سایپا حضور داشته این نحوه بازی سایپا را بسیار خوب و قوی دیدم. همین جا به مدیران می گویم که سایپا قطعا در لیگ برتر خواهد ماند چه بسا با رتبه ای بسیار خوب. معلوم است که آقای صادقی و دستیارانش در ساختار سازی بسیار درست عمل کرده اند. ما یک جاهایی در برنامه های دفاعی مان به دلیل چرخش و فشار بسیار زیادی که نفرات میانی و تهاجمی سایپا آوردند به مشکل خوردیم؛ ابراهیم صادقی برای باشگاه سایپا سرمایه بسیار گرانبهایی است. باشگاه سایپا به خاطر ثبات و صبوری که روی ایشان دارد کار بسیار درستی انجام می دهد. قطعا با این برنامه ها و افکار و آرمان های ایشان برای سایپا آینده این باشگاه را بسیار خوب می بینیم و برایشان از صمیم قلب آرزوی موفقیت دارم. رگه های فنی خوبی از این تیم دیدم.

محمدرضا سلیمانی از نظر من هم در بازی با تراکتور و هم این بازی در مسیر شرح وظایفی که برایشان تعیین کرده بودیم حرکت کرد و گل خوبی هم زد. امیدوارم که بتوانیم روند رو به رشد او را در کنار هم ادامه دهیم. ما مهاجمان خوب دیگری هم داریم. محمد قاضی، مهاجم باتجربه مان را داریم؛ مهرداد آوخ را داریم و امیدوارم که هر سه این عزیزان مثمرثمر باشند.

داور بسیار خوب سوت زد و مسلط بود. بازی سنگینی بود و هر دو نیمکت روی بعضی از صحنه ها اعتراضاتی داشتند اما داور بسیار با درایت و با تدبیر، کار را مدیریت کرد. از نظر من صحنه مشکل داری در این دیدار نبود. ما در چند بازی از داوری متضرر شده بودیم. داور در این بازی اما مسلط و نزدیک به صحنه ها بود و من وظیفه داشتم که از او تشکر کنم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *