ربیعی: روند مس رو به جلو بوده است

ربیعی: روند مس رو به جلو بوده است

به گزارش سازش خبر محمد ربیعی در نشست خبری پیش از دیدار برابر سایپا در هفته بیستم رقابت های لیگ برتر حرف هایش را با آرزوی سلامتی برای نادر دست نشان آغاز کرد و گفت: در ابتدا برای نادر دشت نشان آرزوی سلامتی می‌کنم و امیدوارم دوباره شاهد حضور وی کنار زمین باشیم.


او سپس با اشاره به دیدار برابر سایپا بیان کرد: در بازی مقابل تراکتور که چند بازیکن را نداشتیم بازی خوبی انجام دادیم. طبیعی است بازی در تبریز سخت باشد ولی هدف اصلی من در آن بازی از کار انداختن مهره‌های خط جلوی حریف بود. ما می‌خواستیم به حریف موقعیت ندهیم و از فرصت‌ها استفاده کنیم که در نهایت این موضوع منجر به تساوی در بازی شد. شرایط ایده‌آل این بود که ۳ امتیاز را بگیریم ولی نمی‌توانم بگویم کسب یک امتیاز در تبریز خوب نیست.

اینکه دست پر از تبریز برگشتیم برای ما با توجه به شکست مقابل تراکتور در دیدار خانگی روند رو به جلو محسوب می‌شود. ما در مقابل استقلال و گل‌گهر در دور رفت شکست خوردیم ولی در دور برگشت از آنها امتیاز گرفتیم و این موضوع برای ما روند رو به رشد محسوب می‌شود. ما در حال بر طرف کردن نقاط ضعف و البته روند رو به رشد هستیم.


از ربیعی در مورد غایبان تیمش پرسیدند و او در واکنش به این سوال گفت: ما و تیم‌های دیگر در شرایط خیلی خاص هستیم چون کرونا به شدت اوج گرفته است. بهنام مددی مدیر رسانه‌ای تیم ما هم به خاطر ابتلا به کرونا در قرنطینه است و به جز او طوفانیان و پالیزمان هم کرونا گرفته‌اند. من برای سلامتی هر ۳ نفر آرزوی سلامتی می‌کنم.

بخش بعدی صحبت های ربیعی در رابطه با تیم سایپا بود و اضافه کرد: سایپا تیم جوان و خوبی است که پویا بازی می‌کند. صادقی را کاملا می‌شناسم. او سرمایه گرانبهای این باشگاه است. خود من هم ۵ سال در سمت‌های مختلف در باشگاه سایپا حضور داشتم چه به عنوان سرپرست تیم آنالیز، مدیر فنی و … و کاملا به شان و منزلت صادقی که ۲ دهه برای این باشگاه زحمت کشیده، واقف هستم. می‌دانیم فردا بازی سخت و پیچیده‌ای داریم و از طرف دیگر چند بازیکنمان را نداریم ولی ان‌شاءالله سعی می‌کنیم بازی را به نفع خودمان جلو ببریم.


ربیعی در مورد مصدومان تیمش هم حرف زد و عنوان کرد: در بازی فردا محمد قاضی، مسیح زاهدی، محمد انصاری و محسن طرحانی را قطعا در اختیار نداریم. حامد نورمحمدی هم بعد از یک وقفه طولانی مصدومیت شرایط بازی کردن را به صورت کامل ندارد و در صورت نیاز از او استفاده می‌کنیم.نبود ۵-۶ بازیکن خیلی ما را اذیت می‌کند و کافی است ۲-۳ نفر هم در فرم ایده‌آل خود نباشند و در آن صورت کار خیلی سخت می‌شود. بازیکنان ما تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتند و امیدوارم فردا هر کدام وظایف خود را به درستی انجام بدهند.

امیدوارم دو تیم فردا شاهد یک بازی خوب و جوانمردانه را انجام بدهند. خوشحال هستم مقابل تیمی بازی داریم که قابل احترام است. من آینده سایپا را با صادقی روشن می‌بینم. سال گذشته هم این موضوع را تکرار کردم. در کل بلد نیستم در مورد افراد زیاد صحبت کنم ولی مطمئن هستیم صبوری برای مجموعه سایپا بهبود بخش خواهد بود. امیدوارم تیم ما در غیاب بازیکنان متعدد به نتیجه خوبی برسد و مردم رفسنجان خوشحال شوند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *