چرا مهدی کیانی بازیکن جدیدمس رفسنجان پیشنهاد ۷ میلیارد تومانی تراکتور را رد کرد؟؟؟/من ۹ میلیارد تومان میخواهم!!!

چرا مهدی کیانی بازیکن جدیدمس رفسنجان پیشنهاد ۷ میلیارد تومانی تراکتور را رد کرد؟؟؟/من ۹ میلیارد تومان میخواهم!!!

به گزارش سازش خبر به نقل از ورزش سه علیرضا رحیمی معاون اجرایی باشگاه تراکتور توضیحاتی را در خصوص ناکامی باشگاه در خرید مهدی کیانی ارائه کرد. او در ابتدای صحبت هایش گفت: من اولین کاری که بعد از گرفتن حکمم انجام دادم، تماس با مهدی کیانی بود، حتی قبل از حضور رسول خطیبی. گفتم که من آرزو دارم تو اینجا باشی چون اسطوره تراکتور هستی و از زمان لیگ یک در این تیم حضور داشتی. به هر حال هرکسی به بازنشستگی اش نزدیک می‌شود و من هم گفتم که برایم مهم است که با این پیراهن بازنشسته شوی. گفتم سعی می‌کنم مشکلات را حل کنم تا به تیم ملحق شوی. حتی وقتی با آقای خطیبی حرف زدیم، ما نام دو نفر را از او پرسیدیم و گفتیم به آن ها نیاز داری؟ او هم گفت بله، عالی است و حتی برای آلومینیوم هم کیانی را می‌خواستم.

وی افزود: ما با آقای مالک هم صحبت کردیم و دعوت کردیم از آقای کیانی. در همین اتاق نشست خبری هم صحبت کردیم و نفری که کنارشان حضور داشتند هم در جمع ما بودند. مهدی کیانی برای من خیلی ارزشمند است و من اصلا نمی‌خواستم درباره این موضوع صحبت کنم. مهدی کیانی مانند یک نماد و یک اسم است که در ذهن من مانده و از روزهایی که مجتبی ترشیز، میرشفیعیان و… در تیم بودند در ذهن من مانده است. من نمی‌خواستم حرف بزنم اما کیانی بحث هایی را باز کرد تا من برای منافع باشگاه مجبور شوم این صحبت را انجام دهم.

او توضیحات خود درباره کیانی را به این شکل ادامه داد: ما با آقا مهدی [کیانی] صحبت مالی انجام دادیم، ایشان گفتند برای یک فصل و نیم ۹ میلیارد می‌خواهم و ما باوجود داشتن بازیکن در این پست، پیشنهاد ۷ میلیاردی ارائه کردیم؛ ۲٫۵ فصل اول و ۴٫۵ فصل دوم. حتی ما با آقای زنوزی هم تماس گرفتیم و ایشان به کیانی گفتند «مهدی جان من دوست دارم به تراکتور بیایی و سال ها بمانی، مانند کریم باقری که سالهاست در پرسپولیس حضور دارد و هرکسی هم برود او حضور دارد».

رحیمی درباره پیشنهاد تراکتور گفت: این بالاترین رقمی بود که در تیم ما وجود داشت و گفتیم این بهترین پیشنهاد ماست. ما حتی گفتیم طلب یک میلیاردی ات را هم پرداخت می‌کنیم و جدا از مبلغ توافق شده این موضوع را خواهیم داد. گفتیم فضای سوتفاهم هم برطرف شده و با آقای زنوزی صحبت کردی و آقای خطیبی هم تو را می‌خواهد و مبلغ پیشنهادی هم خوب است. من شخصا از او گلایه دارم اما هرجا که باشد باید سربلند باشد. ما نباید بد بدرقه باشیم، مهدی کیانی عزیز این باشگاه است و هرکسی که توانسته اینجا توان بگذارد، باید از او تلاش کنیم. به هر حال تراکتور تمام تلاشش را برای این انتقال انجام داد و من حتی رقم را هم به او گفتم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *