مس رفسنجان در برابر استقلال تهران خوش درخشید/تصاویر

مس رفسنجان در برابر استقلال تهران خوش درخشید/تصاویر

به گزارش سازش خبر عصر امروز از هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران دوتیم مسن رفسنجان و استقلال تهران در ورزشگاه شهدای صنعت مس به رقابت پرداختند که در پایان دو تیم به تقسیم امتیازات رضایت دادند.

تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان که در لیگ برترتوانسته نتایج قابل قبولی را کسب کند؛ در مقابل آبی پوشان تهرانی خوش درخشد و بهتر از استقلال بازی کند.

شاگردان ربیعی که برای گرفتن امتیاز به میدان آمده بودند تواستند در دقیقه ۱۴ اولین گل خود را توسط مسیح زاهدی به ثمر برسانند و با همین تک گل تیم استقلال را به چالش بکشند و به رختکن بروند.

مس رفسنجان در نیمه دوم مانند نیمه اول بازی خوبی انجام میداد تا اینکه فرشید باقری در دقیقه ۵۱ با یک اشتباه استقلال تک گل بازی را جبران کرد.

نارنجی پوشان رفسنجانی در ادامه بازی خوبی انجام دادند وموقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند اما درپایان نتیجه با تساوی یک بر یک به پایان رسید.تا مس با خیالی راحت و پر انرژی میهمان تیم هم استانی خود گلگهر سیرجان که بازی خود را در مقابل سپاهان شکست خورده است قرار بگیرد.

مس رفسنجان با ۱۶ بازی و ۲۳ امتیاز در رده هشتم و گلگهر سیرجان با ۲۲ امتیاز در رده نهم جدول لیگ برتر قرار دارنددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *