کمک‌های اهدایی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان برای زلزله‌زدگان سی‌سخت فرستاده شد

کمک‌های اهدایی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان برای زلزله‌زدگان سی‌سخت فرستاده شد

به گزارش سازش خبر مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، ضمن ابراز هم‌دردی با مردم زلزله‌زده سی‌سخت، گفت: کمک‌های اهدایی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان برای زلزله‌زدگان سی‌سخت امروز چهارشنبه به این منطقه فرستاده شد.

روح‌الله ابوالهادی ادامه داد: با وقوع زلزله ۵٫۶ریشتری در منطقه سی‌سخت و خسارت‌های واردشده به مردم و با توجه به شرایط سخت ایجادشده بر اثر زلزله در استان کهگیلویه و بویراحمد، مجتمع مس سرچشمه رفسنجان و شرکت ملی صنایع مس ایران با همکاری موکب شهدای صنعت مس در راستای مسئولیت اجتماعی خود، برای تهیه و ارسال اقلام ضروری جهت اهدا به زلزله‌زدگان این منطقه اقدام کرد.

وی بیان کرد: این کمک‌ها شامل چادر مسافرتی، چادر ۳×۴، پتو، کنسرو ماهی، کنسرو لوبیا، اورکت، پلاستیک، فرغون، بیل و کلنگ، آب‌معدنی، بیسکوئیت، پوشک و تعدادی چراغ والور به ارزش ۵ میلیارد ریال که امروز به‌وسیله دو دستگاه کامیون به منطقه زلزله‌زده سی‌سخت استان کهگیلویه و بویراحمد ارسال شد.

گفتنی است؛ زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۵٫۶ ریشتر، شامگاه ۲۹ بهمن‌ماه شهر سی‌سخت مرکز شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد را لرزاند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *