سازش خبر گزارش می دهد چرا رسانه کرمانی با مس کرمان قهر اما با مس رفسنجان رفیق شش دونگ است؟؟؟

به گزارش سازش خبر بعد از صعود تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان به لیگ برتر رسانه های کرمانی و پایتختی یک حساب ویژه ای برای رفسنجان و باشگاه تازه وارد به لیگ برتر باز کردند ،حسابی سود دار با سود بالا.مس رفسنجان که برای اولین بار در تاریخ فوتبال کشور به لیگ برتر صعود کرده…

به گزارش سازش خبر بعد از صعود تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان به لیگ برتر رسانه های کرمانی و پایتختی یک حساب ویژه ای برای رفسنجان و باشگاه تازه وارد به لیگ برتر باز کردند ،حسابی سود دار با سود بالا.
مس رفسنجان که برای اولین بار در تاریخ فوتبال کشور به لیگ برتر صعود کرده بود رسانه ی کرمانی قهرمانی در لیگ دسته اول و صعود به لیگ برتر را با صفحات رنگی به عنوان ویژه نامه با مصاحبه از مدیرعامل تا روابط عمومی باشگاه را چاپ کرد.
رسانه پایتختی معروف هم که دوروز قبل از بازی مس رفسنجان در لیگ برتر از تعریف و تمجید گرفته تا مصاحبه قبل از بازی با اعضای کادر فنی ،سرمربی و مربی و بعد از بازی در صورت برد یا تساوی تحلیل و تقدیر ؛ مصاحبه با سرمربی؛مربی و زننده گل و… و در مقابل شکست ؛ باز هم‌ جوری تحلیل می کنند که تیم روبرو فقط امتیاز گرفته و بازی نکرده و با شانس پیروزشده است.
جالب اینجاست همان رسانه پایتختی وقتی به مصاحبه و تحلیل های بازی های دیگر تیم صعود کرده به لیگ برتر را چک میکنیم در اکثر بازی ها فقط اخبار نشست خبری قبل بازی و بعد بازی تنها سرمربی را پوشش می دهد و تحلیل و اخبار تیم را کمرنگ رسانه ای می کند.
از رسانه ورزشی معروف پایتختی مشخص است هر باشگاهی بیشتر برایشان هزینه کند بیشتر به آن تیم بها میدهند به قول معروف هرکسی به اندازه پولش آش میخورد.

مهمتراز رسانه پایتختی رسانه استان کرمانی خودمان است که با مس کرمان قهر اما با مس رفسنجان دوست شش دونگ است مس کرمان که سال گذشته با بد شانسی و فقط با اختلاف تفاضل یک گل نتوانست به لیگ برتر صعود کند و همچنین در این فصل در لیگ‌دسته اول فوتبال نتایج قابل قبولی را گرفته و به احتمال زیاد سال آینده در لیگ برتر حضور خواهد داشت و سهم‌استان کرمان به سه تیم خواهد رسید و در کشور ؛ استان کرمان به عنوان یک تیم فوتبالی شناخته خواهد شد؛ چرا باید رسانه کرمانی با مس کرمان قهر باشد و با مس رفسنجان رفیق شش دونگ؟؟؟
رسانه ای که بیشترین انتقاد و از مس کرمان تیمی که حضور در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا را در کارنامه خود دارد و در سال گذشته با قدرت تا آخرین لحظه برای صعود به لیگ برتر جنگید و امسال هم بهترین نتایج را گرفته چرا یک رسانه کرمانی و همشهری بایدبا مس کرمان قهر باشد و انتقاد کند اما بیشتر اخبار از حمایت باشگاه مس رفسنجان و مصاحبه با محمد ربیعی و داشته باشد.
محمد ربیعی که در نیم فصل اول لیگ برتر بیشترین مصاحبه را با این رسانه استانی داشته و در مقابل یک‌نگاه هم به رسانه های محلی شهر رفسنجان که در لیگ دسته اول بیشترین حمایت و بیشترین اخبار باشگاه را پوشش دادند . روزهایی که پخش زنده ؛رسانه های پایتختی و مرکز استانی نبودند این رسانه های محلی بودند که در سرما و گرما به ورزشگاه آمدند و از سرمربی و تیم مس رفسنجان حمایت کردند اما متاسفانه امروز جناب سرمربی از یاران و دوستان رسانه ای محلی یادی نمیکند و نگاه ویژه ای به رسانه های پایتختی و استانی دارد.

دوسوال است که جواب سوال اول را همه میدانند اما جواب سوال دومی هنوز برای نویسنده کشف نشده است.

۱) چرا رسانه های کرمانی با مس کرمان قهر هستند و با مس رفسنجان آشتی؟؟؟ چرا تیم شهر خودشان را تخریب و تیم رقیب دیرینه خود را حمایت می کنند؟؟؟

۲) چرا سرمربی مس رفسنجان بعد از صعود به لیگ برتر با رسانه های محلی قهر کرد؟؟؟

جواب سوال اول مشخص است اما جواب سوال دوم!!!

به قلم :مجتبی نقی زادهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *