افتتاح طرح های بخش مرکزی؛ کشکوئیه و نوق رفسنجان در ایام الله دهه فج/تصاویر

به مناسبت ایام الله دهه فجر باحضور مسئولان طرح های عمرانی ؛ کشاورزی ؛ورزشی و … بخش مرکزی ، کشکوییه و نوق به بهربرداری رسید

به گزارش سازش خبر به مناسبت ایام الله دهه فجر باحضور مسئولان طرح های عمرانی ؛ کشاورزی ؛ورزشی و … بخش مرکزی ، کشکوییه و نوق به بهربرداری رسید.

افتتاح طرح دامپروری ۲۰۰ راسی آقای ابراهیمی‌نیا با سرمایه گذاری یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان ( آورده شخصی ۵۰۰ میلیون و ۸۰۰ میلیون تومان تسهیلات بانکی ) با زیربنای ۳ هزار متر مربع در روستای قائمیه بخش مرکزی رفسنجان انجام شد و طرح آبیاری قطره‌ای ۱۴۸ هکتاری آقای هرندی با اعتبار ۱۸ هزار و ۹۰ میلیون ریال که ۳ هزار و ۲۹۰ میلیون ریال آورده شخصی و ۱۴ هزار و ۸۰۰ میلیون ریال بلاعوض دولتی بوده است. طرح تولید ماسک نانو با اعتبار  ۱۲ میلیارد تومان در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان به بهربردای رسید.

دربخش کشکوئیه ۱۰ پروژه افتتاح و کلنگ زنی شد

افتتاح مزرعه پرورش ماهی، کلنگ زنی کارخانه فرو سیلیسیوم فلزی، افتتاح آسفالت معابر شهری و روستایی، روشنایی معابر شهری و روستایی، افتتاح بارگاه شهدا گمنام، کلنگ زنی گلزار شهدای روستای حسین آباد و افتتاح طرح هدایت آب های سطحی روستای حوم الدین برطرح های بخش کشکوییه بودند.

بیش از ۱۰ طرح عمرانی در منطقه نوق رفسنجان به بهره برداری رسید

زیرسازی و آسفالت جاده اصلی روستای جعفر آبادنوق به طول ۱۲ هزار مترمربع ؛هزینه زیرسازی این جاده بیش از یک میلیارد ریال و هزینه آسفالت آن نیز از محل تسهیلات بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی افزون بر پنج میلیارد ریال تأمین شده است، جدول گذاری ۲ هزار متری این مسیر نیز ۹۰۰ میلیون ریال هزینه در برداشته است.

افتتاح پارک سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با متراژ یک هزار متر مربع و اعتبار بالغ بر ۲ میلیارد ریال و پروژه آسفالت ورودی روستای رکن آبادنوق با مساحت ۱۱ هزار متر مربع و اعتبار ۵۵ میلیارد

آسفالت بلوار امام خمینی(ره)، جدول گذاری و آسفالت خیابان شهید علیزاده، بلوار امام علی(ع)، مانیتورینگ، زیر سازی و جدول گذاری معابر و نصب دستگاه تفکیک زباله در شهر جوادیه فلاح نوق با اعتبار بیش از ۷۶ میلیارد ریال از محل اعتبارات شهرداری و کمک های خیرین

افتتاح زمین چمن مصنوعی به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در روستای روانمهران نوق نیز با اعتبار ۷ میلیارد ریال از دهیاری و حمایت صنایع ملی مس ایران امروز به میمنت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.

افتتاح پنج طرح عمرانی در رفسنجان

به ماسبت ایام الله دهه فجر دو طرح مورد حمایت صندوق کارآفرینی امید با حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی استان‌ کرمان در شهرستان رفسنجان به بهره برداری رسید.


افتتاح طرح فرآوری و بسته بندی پسته با‌ اعتبار ۱۱ میلیارد ریال که ۷ میلیارد ریال آن از محل تسهیلات صندوق کارآفرینی امید تامین شده و برای ۷ نفر هم اشتغالزایی صورت گرفته است.

از دیگر مورد حمایت صندوق کارآفرینی امید تولید کمد، تخت خواب و دیگر مصنوعات چوبی بود که برای اجرای این طرح نیز ۴ میلیارد ریال هزینه شده و نیمی از این اعتبارات از سوی صندوق کارآفرینی امید به صورت تسهیلات کم بهره اعطا شده است.

افتتاح زمین چمن مصنوعی به نام‌ سردار شهید حاج‌ قاسم‌ سلیمانی در روستای‌ محمدآباد دهنو بود که با اعتبار ۴ میلیارد ریال از محل اعتبارات دهیاری و کمک های مجتمع مس سرچشمه احداث شده است.

طرح تامین‌ روشنایی شهری شامل بلوارهای ‌ امام حسین (ع)، بعثت ساحلی و شهید زینلی با اعتبار جمعا” ۷۷ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

بهربرداری از طرح جایگاه سوخت در منطقه داوران در زمینی به مساحت ۶ هزار متر مربع با اعتبار ۳۲ میلیارد ریال راه اندازی شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *