عاطفه محمدی اولین داور بانوی استان کرمان در لیگ برتر فوتبال بانوان کشور در گفتگو با سازش خبر: این افتخار را مدیون حمایت های خانواده ام هستم

این افتخار را مدیون حمایت های خانواده ام هستم و این خانواده ام‌بودند که همیشه حامی و مشوق بنده بودند.

به گزارش سازش خبر عاطفه محمدی اولین داور بانوی استان کرمان در لیگ برتر فوتبال بانوان کشور از خانواده ای متوسط است که خانواداش تنها حامی او بودند و هستند.

این داور بانوی رفسنجانی که حتی مشکلات زندگی ؛ مصدومیت ؛ دانشگاه؛ رفتن دو شیفت سر کار با کمترین حقوق نتواسته جلوی هدفی که دارد و بگیرد و با عشق و علاقه ای که دارد به هدف خود ادامه می دهد.

وی در گفتگو با خبرنگارسازش خبر اظهار داشت : بنده عاطفه محمدی ۲۲ ساله اهل رفسنجان هستم ورزش فوتسال را زیر نظر خانم زهرا قلیزاده کاپیتان فعلی تیم مس رفسنجان بصورت آموزشی شروع کردم و بعدازمدتی با تیم مس رفسنجان در لیگ دسته یک بامربیگری خانم عاطفه رضایی سرمربی فعلی تیم صنعت مس رفسنجان ادامه دادم وبعدها به دلیل مشکلاتی نتوانستم فوتسال را ادامه بدهم و همین امر باعث شد به سمت مربی گری بروم و اولین تجربه ام مربی یک تیم آموزشی بود که توانستیم در مسابقات المپیادمحلات شهرداری رفسنجان مقام دوم را کسب کنیم.
وی در ادامه افزود چون علاقه زیادی به داوری داشتم در سال ۹۳ مدرک داوری درجه ۳ در کلاس هایی که در رفسنجان و مدرک داوری درجه ۲ را در سال ۹۸ در کلاس های آقای کهوری گرفتم که در همان کلاس ها تنها بانوی شرکت کننده از استان بودم که در کلاس های داوری در شهر راور به همراه شرکت کنندگان آقایان شرکت کردم وهمچنین به مدت سه سال رقابت های فوتسال لیگ برتر بانوان استان را سوت زدم.

تنها داور بانوری استان کرمان در لیگ برتر فوتبال بانوان کشور در ادامه گفت در وبینارهای آموزشی و تست های فدراسیون فوتبال ایران شرکت و نمره قبولی دریافت کردم و اولین قضاوت در لیگ برتر را هفته آینده در لیگ‌ برتر بانوان کشور سوت خواهم زد.

محمدی خاطر نشان کرد : این افتخار را مدیون حمایت های خانواده ام هستم و این خانواده ام‌بودند که همیشه حامی و مشوق بنده بودند.

محمدی گفت : مهترین مشکل بنده به عنوان یک داور خانم درشهر رفسنجان سوت زدن به عنوان یک قضاوت تمرینی در دیدار های دوستانه و غیررسمی رده نونهالان است که مسئولان شهرستان مخالفت کردند ان شالله با حمایت مسئولین اقدامی انجام دهند چراکه استان کرمان دوتیم لیگ برتری فوتبال و دوتیم لیگ برتری فوتسال رادارد و حداقل باید یک کوبل داوری از استان را در سطح لیگ برتر بانوان را نیز داشته باشیم.

تنها داور بانوی لیگ برتر فوتبال بانوان کشور افزود از روزی که این افتخار را کسب کردم خیلی از دختران مشتاق شدند که در کلاس های داوری شرکت کنند.

وی بیان کرد: از جناب اقای زیندینی مدیر عامل باشگاه صنعت مس رفسنجان نیز تشکر میکنم که حمایتم کردندو انشالله که بتونم افتخاری برای شهرستان و کمیته داوران باشم.

محمدی خاطر نشان کرد به همه بانوان شهرم توصیه میکنم با همه محدودیت ها و مشکلات تلاش کنند و به هدفی که دارند فکر کنند.

عاطفه محمدی در پایان گفت از اقای حسینی رییس هیات فوتبال ؛ آقای جلالی رییس کمیته ‌ داوران فوتبال رفسنجان ؛ خانم ترکمان نایب رییس بانوان ؛خانم مهدوی مسول دپارتمان داوری شهرستان و رسانه سازش خبر که به ورزش شهرستان و افتخار آفرینان شهر اهمیت می دهد تشکر و قدردانی میکنم و با این مصاحبه انرژی مثبت و انگیزه ای بیشتر برای ادامه راهم گرفتم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *