۸۲۴۵ نفر در مسابقه بزرگ کشوری حفظ قرآن سوره های مبارکه صف و جمعه شرکت کردند

‍ مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه گفت: به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار دلها، شهید «حاج قاسم سلیمانی»، مسابقه بزرگ کشوری حفظ قرآن سوره های مبارکه صف و جمعه امروز با همکاری موسسه قرآنی مکتب القاسم هیات کربلا برگزار و شرکت کنندگان به صورت مجازی با یکدیگر رقابت کردند. به گزارش…

مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه گفت: به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار دلها، شهید «حاج قاسم سلیمانی»، مسابقه بزرگ کشوری حفظ قرآن سوره های مبارکه صف و جمعه امروز با همکاری موسسه قرآنی مکتب القاسم هیات کربلا برگزار و شرکت کنندگان به صورت مجازی با یکدیگر رقابت کردند.

به گزارش سازش خبر به نقل از روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه، روح الله ابوالهادی افزود: این مسابقه قرآنی صبح دیروز جمعه دوازدهم دی ماه و به همت روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه به صورت مجازی و برخط برگزار شد.

مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه با اشاره به اینکه این مسابقه به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار شد، خاطرنشان کرد: از ویژگی مسابقه این بود که به دلیل شرایط کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، مسابقات به صورت مجازی در ساعت مشخصی برای هر شرکت کننده به منظور ارائه و انجام آزمون تعیین شده بود.

ابوالهادی توضیح داد: در مسابقه بزرگ کشوری حفظ قرآن سوره های مبارکه صف و جمعه در مجموع ۹۴۶۳ شرکت کننده از سراسر کشور به رقابت پرداختند که نتایج آزمون به زودی اعلام خواهد شد و آیین اختتامیه و قرعه کشی با توجه به وضعیت و شرایط کرونایی در دی ماه برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: به نفر اول این مسابقه بزرگ قرآنی ۱۰۰ میلیون ریال، نفر دوم ۶۰ میلیون ریال و نفر سوم ۴۰ میلیون ریال به همراه ۸۰ جایزه ۵ میلیون ریالی به نفرات برتر اهدا خواهد شد. ضمن آنکه به کم سن ترین و مسن ترین شرکت کننده بدون قرعه کشی جوایزی اهدا می شود.

مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه در پایان با تاکید بر اینکه تعمیم و تعمیق فرهنگ منور قرآنی در جامعه ضروری است، یادآور شد: مجتمع مس سرچشمه تاکنون ۹ دوره مسابقات حفظ قرآن از سوره های مختلف برگزار کرده که با استقبال بسیار خوب روبرو بوده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *