رقابت قعر جدولی ها برای کسب سه امتیاز/فردا دل مردم شهر فاتحان اروند شاد خواهد شد؟

دو تیم تازه لیگ برتری فردا عصر در ورزشگاه امام خمینی اراک به مصاف هم خواهند رفت

به گزارش سازش خبر دو تیم تازه لیگ برتری فردا عصر در ورزشگاه امام خمینی اراک به مصاف هم خواهند رفت

تیم آلومینیوم اراک با هدایت رسول خطیبی در اولین دیدار خود میزبان نساجی مازندران بودند که در پایان با سه گل بازی را به نساجی واگذار کردند تا در دومین دیدار خود میهمان سپاهان اصفهانی باشد که در هفته اول از گلگهر سیرجان شسکت خورده بود بازی را با یک‌گل بازی را به میزبانش سپاهان واگذار کند تا در مجموع با دو بازی با دریافت ۴ گل و بدون امتیاز و بدون گل زده در قهر جدول قرار بگیرد.

دیگر تیم قعر جدولی لیگ برتر تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان است که در اولین دیدار خود در مقابل استقلال تهران قرار گرفت و با یک بازی ضعیف و با اشتباه مدافعان مس بازی با نتیجه دو برصفر در ورزشگاه آزادی بازی را به مدعی قهرمانی لیگ‌واگذار کرد.

نارنجی پوشان مس در دومین دیدار خود میزبان حریف دیرینه و هم استانی خودقرار گرفت که در نیمه دوم اسیر گادوین مِنشاء شد و در دقیقه ۶۰ بازی به بعد بازیکنان مس که از لحاظ بدنی قدرت ادامه بازی را نداشتند مِنشاء دونده توانست باز هم از اشتباه مدافعان مس سو استفاده کند و دو بار دوازه مس را باز کند تا تیم پرمهره امیر قلعه نویی در شب تولدش با کسب سه امتیاز شیرین ؛شبی بیاد ماندنی برای ژنرال فوتبال ایران در رفسنجان رقم بخورد و مس رفسنجان هم مانند آلومینیوم اراک با دریافت ۴ گل از ۲ بازی و بدون گل زده و بدون امتیاز در کنار آلومینیوم اراک در قهر جدول قرار بگیرند.

در هفته سوم لیگ برتر فردا عصر ساعت ۱۶ دو تیم تازه وارد لیگ برتری و همچنین قعر جدولی هر دو برای برد به میدان خواهند رفت تا با کسب سه امتیار ؛هم حاشیه های باخت های دو دیدار قبل در بدنه تیم دور کنند و هم طلسم برد شکسته شود.

حال باید دید محمد ربیعی که در دوبازی قبل در نیمه مربیان و در دقایق یک سوم پایانی نیمه دوم و با اشتباهات مدافعان باعث شد که شکست بخورد آیا برای سومین دیدار می تواند با تغییر سیستم و تقویت نقاط ضعف ؛ با برد در اراک دل هواداران را شاد می کند.

آیا مهاجمان تیم مس از جمله فراز امامعلی و زهیوی که در و دیدار های قبلی نتوانستند به عنوان یک تمام کننده و همچنین محمد قاضی و سجاد آشوری نتوانستند به عنوان یک بازیکن ایده آل در بازی قبل برای مس باشند در این دیدار به عنوان یک بازیکن لیگ برتری؛ خودی نشان بدهند و باشکست آلومینیوم اراک دل مردم شهر فاتحان اروند را شاد کنند.

مجتبی نقی زادهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *