محمد حسین کریم زاده،فوتبالیست آینده دار رفسنجانی /عکس

محمد حسین کریم زاده وینگر سرعتی و تاکتیکی که در لیگ‌برتر خواهد درخشید

به گزارش سازش خبر از مهمترین مطالبات رسانه های محلی و کارشناسان ورزشی شهرستان رفسنجان بها دادن به بازیکنان بومی رفسنجان است تا در آینده فوتبالیست هایی در سطح کشور بنام رفسنجان مانند علی سامره و علی علیزاده معرفی و برای نسل آینده جوانان شهر رفسنجان موثر باشند.
محمد ربیعی مربی تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان در کنفرانس مطبوعاتی در جواب سوال خبرنگاران در مورد میدان دادن به بازیکنان بومی عنوان کرده بود که باشگاه صنعت مس رفسنجان باید از پایه برای رشد و استعدادیابی بازیکنان بومی هزینه کند و در لیگ برتر با وجود چند بازیکن بومی که در اختیار تیم داریم اگر بازیکنی از لحاظ فنی و تاکتیکی کیفیت بالایی را داشته باشند حتما میدان داده خواهد شد.
محمد حسین کریم زاده از جمله بازیکنان بومی رفسنجانی است که دوران سربازی خود را در تیم فجر سپاسی شیراز گذراند و با عملکرد خوبی که از خود در فجر نشان داد دوباره به مس رفسنجان پیوست و دراین فصل درلیگ برتر توانسته نظر محمد ربیعی را جلب کند و در رقابت های لیگ برتر وارد میدان شود.


کریم زاده به عنوان یک وینگر سرعتی و تاکتیکی در برابر استقلال تهران به مدت ۱۲ دقیقه به میدان رفت و در زمان کوتاهی که در میدان بود توانست نظر کادر فنی و محمد ربیعی را جلب کند و در برابر گلگهر سیرجان از همان اول جزء ترکیب اصلی تیم قرار گرفت.
حضور کریم زاده در کنار بازیکنانی چون قاضی؛ کعبی؛ خالدی و آشوری و دربرابر تیم های بزرگی چون استقلال؛پرسپولیس ؛تراکتور؛ سپاهان و…میتواند به عنوان یک بازیکن بومی در سطح کشور معرفی و برای دیگر فوتبالیست های شهر یک امتیازی باشد که برای حضور و بازی درتیم مس رفسنجان در لیگ برتر بیشتر تلاش کنند.

مجتبی نقی زادهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *