رئیس بیمارستان علی بن ابیطالب:

تخت های آی سی یو در رفسنجان پر شد/انتقال بیماران بدحال به سالن بحران به گزارش سازش خبر علی موسوی اظهار داشت: تعداد بیماران بستری دارای تست مثبت کرونا در بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع) از مرز ۵۰ نفر و تعداد بیماران بد حال از مرز ۱۰ نفر گذشته است.رئیس بیمارستان حضرت علی بن…

تخت های آی سی یو در رفسنجان پر شد/انتقال بیماران بدحال به سالن بحران

به گزارش سازش خبر علی موسوی اظهار داشت: تعداد بیماران بستری دارای تست مثبت کرونا در بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع) از مرز ۵۰ نفر و تعداد بیماران بد حال از مرز ۱۰ نفر گذشته است.
رئیس بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع) با ابراز نگرانی نسبت به اینکه در بخش آی .سی .یو تعداد تخت محدود است، افزود: امکان اینکه بتوانیم به بیماران در این بخش خدمت رسانی کنیم وجود ندارد، بنابراین تصمیم گرفتیم بیماران آی. سی.یو را به مرکز بحران انتقال دهیم.
موسوی توضیح داد: در حال حاضر بیماران بستری غیر بحرانی نیز ۳۸ نفر مبتلا به کرونا در بخش ها ی داخلی و ۱۰ نفردر اورژانس تنفسی هستند که این تعداد رو به افزایش است.
رئیس بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع) با ابراز تاسف از عدم رعایت پروتکل های بهداشتی برخی از همشهریان توضیح داد: موج سوم کرونا وضعیت بحرانی در شهر رقم زده و آمار بیماران به شدت رو به افزایش است و خطرات جانی همشهریان را تهدید می کند که این تهدید فقط برای افراد دارای بیماری زمینه ای نیست و همه در معرض خطر هستیم حتی تعدادی از کارکنان ، پرستاران و پزشکان این بیمارستان هم به این بیماری دچار شده اند .
موسوی ادامه داد: در شرایط کنونی و با توجه به فصل برداشت پسته باید بیشتر به رعایت پروتکل های بهداشتی به خصوص در مکان های عمومی دقت شود و خواهشمندم همشهریان ما را یاری کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *