افتتاح و کلنگ زنی ۱۳۰ پروژه در هفته دولت در شهرستان رفسنجان

فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان گفت: در هفته دولت، ۱۳۰ پروژه با اعتبار ۱۷۸ میلیارد تومان افتتاح، کلنگ‌زنی و بهره‌برداری می‌شود.

به گزارش سازش خبر مجید فصیحی‌هرندی در نشست خبری به‌مناسبت هفته دولت با گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: شهیدان رجایی و باهنر خدمت به محرومان را اصل کار خود می‌دانستند، خدمت به مردم از ویژگی‌های انسان‌هایی است که به آرمان‌های انقلاب و اسلام معتقد هستند.

وی افزود: اگر بخواهیم موفق باشیم از الگوی شهید رجایی استفاده کنیم چون ایشان ارزش خدمت به مردم را خیلی خوب درک می‌کرد.

مقام عالی دولت در شهرستان رفسنجان با بیان اینکه نباید به مردم وعده داد مردم ار وعده‌ها خسته شدند، ادامه داد: مردم استحقاق هر گونه خدمتی دارند.

فرماندار رفسنجان خاطرنشان کرد: در بحث اقتصاد مقاومتی ۳۸۷ طرح اقتصاد مقاومتی در رفسنجان با اعتبار ۱۸ میلیارد و ۸۵۹ میلیون تومان به بانک رسالت معرفی شده که ۶۸ طرح در حوزه صنعت با اعتبار ۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان، ۷۱ طرح در حوزه میراث فرهنگی با اعتبار ۲ میلیارد و ۷۹۰ میلیون تومان و طرح‌هایی در حوزه کشاورزی و…بوده است که در مجموع ۵۲۶ طرح با اعتبار ۲۷ میلیارد و ۴۹ میلیون تومان به بانک معرفی شده که ۱۴۵ طرح تسهیلات دریافت کردند.

فصیخی هرندی از افزایش مصرف ۲۰ تا ۲۵ درصدی آب در تابستان خبر داد و گفت: مخزن ۱۵ هزار متر مکعبی شهر رفسنجان که قرار بود شهریورماه امسال بهره‌برداری شود، به‌دلیل شرایط اقتصادی راه‌اندازی نمی‌شود و به تابستان سال آینده موکول شد.

فرماندار رفسنجان در بخش دیگری از سخنان خود به ساماندهی کارگران فصلی اشاره کرد و توضیح داد: روزانه ۲۰ هزار نفر کارگر در مجموع یک میلیون نفر روز کارگر در فصل برداشت پسته  رویداد بزرگ اقتصادی رفسنجان را همراهی می‌کنند که در این زمینه پروتکل های بهداشتی تدوین شده و اجرا می شود.

مقام عالی دولت در شهرستان رفسنجان همچنین به هفته دولت اشاره و بیان کرد: در هفته دولت ۱۳۰پروژه در شهرستان رفسنجان با اعتبار ۱۷۸ میلیارد تومان افتتاح، کلنگ‌زنی و بهره‌برداری می‌شود که ۴۱ پروژه روستایی‌ با اعتبار ۱۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و ۸۹  پروژه با اعتبار ۱۶۲ میلیارد تومان مربوط به سایر دستگاه‌هاست.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *