به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان از کاردر فنی و بازیکنان تیم فوتبال مس رفسنجان تجلیل شد

به گزارش سازش خبر طی جشنی ازسوی شورای اسلامی شهر و شهرداری رفسنجان از کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان تقدیر شد. حجت‌الاسلام علی هاشمیان رئیس شورای شهر این مراسم اظهار داشت:صعود تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان یک موفقیت بسیار بزرگی که فوتبالیست‌های رفسنجان به مردم رفسنجان هدیه دادند تشکر و قدردانی…

به گزارش سازش خبر طی جشنی ازسوی شورای اسلامی شهر و شهرداری رفسنجان از کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان تقدیر شد.

حجت‌الاسلام علی هاشمیان رئیس شورای شهر این مراسم اظهار داشت:صعود تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان یک موفقیت بسیار بزرگی که فوتبالیست‌های رفسنجان به مردم رفسنجان هدیه دادند تشکر و قدردانی میکنیم.

وی درادامه افزود : مردم رفسنجان و این شهرستان در کشور بهتر از همه در همه جاحضور داشتند و افتخار آفرینی کردند از جمله در جنگ به عنوان فاتحان اروند از آنها یاد می‌شود، خط شکنادرنی قابل در جبهه بودند، در پشتیبانی از جنگ در زمانی که دولت مشکل مالی پیدا کرد مردم رفسنجان بودند که توانستند با سرمایه‌های خود کمک کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان افزود:  با صعود تیم مس رفسنجان به لیگ برتر نگاه دولتمردان کشور و استان باید به ظرفیت‌های رفسنجان بیشتر شود و این قابلیت‌ها دیده شود و برای رشد و توسعه رفسنجان نیازمند مدیریت، همدلی و سرمایه‌گذاری هستیم.

وی در پایان افزود : مدیران مس حمایت خود را از تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان در لیگ برتر را داشته باشند که مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران این قول را دادند.

محمد ربیعی سرمربی تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان اظهار کرد: این مقام قهرمانی را تقدیم می‌کنیم به تمام مردم شریف و نجیب رفسنجان و خوشحالم قبل از ماه عزاداری اباعبدالله‌الحسین (ع) توانستیم جشن خوب و مسرورانه برای مردم رفسنجان به ارمغان بیاوریم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان ادامه داد: وقتی هدایت این تیم را قبول کردم زمان اندکی تا شروع مسابقات بود، نکته‌ای که خیلی حائز اهمیت بود؛ در زمین خودمان دیدم مردم با تیم به دلایلی خیلی نزدیک نیستند، اما امروز از دستاوردهای بزرگی که داشتیم در مسابقاتی بود که کل این صندلی‌ها پر بود و اصلی‌ترین موضوعی که رخ داد؛ دغدغه من از روز اول و جلسات متعدد بود که این تیم بتواند جزئی از ارکان اصلی خانواده‌های رفسنجان قرار گیرد که به این هدف رسیدیم.

وی ادامه داد: امروز تیم مس در قلب مردم رفسنجان است و این دستاورد بزرگی است،  فوتبال به عنوان بزرگترین پدیده اجتماعی می‌تواند یک شهر را زنده کند و بعد از بیش از ۳۰ سال نام فاتحان اروند را در کشور زنده کند که این قدرت فوتبال است.

ربیعی خاطرنشان کرد: به کارگران صنایع مس این پیروزی را تقدیم می‌کنیم و امیداوریم همان‌طور که در عرصه صنعت توانمند هستند در عرصه فوتبال نماینده خود در لیگ برتر را حمایت کنند.

ربیعی در ادامه با اشاره به اینکه خوشحالیم توانستیم در مدت برگزاری مسابقات رکوردهایی هم بزنیم، افزود: از کلیه مدیران تقدیر می‌کنم اما تقدیر ویژه از پیشکسوتان فوتبال رفسنجان دارم که در این مدت به ما خیلی کمک کردند و در جلسات ما شرکت کردند.

وی افزود: تشکر ویژه از تیمم که با تمام مشقت‌ها باور را باور کرد و تعریف و به اجرا گذاشت، مبارزه کرد، جنگید و اراده و همدلی را ایجاد کرد.

ربیعی ابراز داشت: اگر جایی حرفی زدم یا دلی رنجاندم به خاطر امروز بوده اما از صمیم قلب حلالیت می‌طلبم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: پیامم را با احترام به پدرم،  در دوردست آسمان‌ها می‌فرستم برای مادرم که او بود من سر تمرین بودم او شیمی درمانی می‌کرد و من در بازی، و من اکنون هستم  و او نیست؛ این پیروزی را از طرف خودم و برادرم رضا به روح مادرم تقدیم می‌کنم.

مجید فصیحی‌هرندی فرماندار ویژه رفسنجان هم با تبریک صعود تیرم مس فسنجان به لیگ برتر اظهار کرد: لاله‌های نارنجی در کنار لاله‌های سرخ فاتحان اروند برای این شهرستان بار دیگر افتخار آفریدند.

وی تصریح کرد: از همه کسانی که در این پیروزی نقش داشتند قدردانی می‌کنم، ربیعی انسانی مصمم، مهربان، قاطع و بااخلاق توانست ثابت کند، هستند انسان‌هایی که بتوانند در عرصه‌های مختلف حماسه بیافرینند.

فرماندار رفسنجان گفت: از هواداران پرشور تیم هم قدردانی می‌کنیم که با تشویق‌های خود به تیم کمک کردند و امیدواریم این راه ادامه پیدا کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *