نام محمد ربیعی درتاریخ فوتبال رفسنجان ماندگار شد/مس طلا شد/تصاویر بازی

به گزارش سازش خبر در یکی از مهم‌ترین دیدارهای هفته سی و دوم لیگ دسته اول فوتبال ایران، تیم صدرنشین مس رفسنجان از ساعت ۱۹روز یکشنبه در ورزشگاه شهدای صنعت مس مقابل تیم رده یازدهمی فجرسپاسی شیراز قرار گرفت که قضاوت این بازی را سید علی‌اصغر مومنی برعهده داشت. مس رفسنجان که هفته گذشته شکست…

به گزارش سازش خبر در یکی از مهم‌ترین دیدارهای هفته سی و دوم لیگ دسته اول فوتبال ایران، تیم صدرنشین مس رفسنجان از ساعت ۱۹روز یکشنبه در ورزشگاه شهدای صنعت مس مقابل تیم رده یازدهمی فجرسپاسی شیراز قرار گرفت که قضاوت این بازی را سید علی‌اصغر مومنی برعهده داشت.

مس رفسنجان که هفته گذشته شکست سنگینی مقابل خوشه طلایی ساوه متحمل شده بود، سعی داشت در خانه جبران مافات کند و برابر فجرسپاسی به برتری برسد تا با توجه به شرایط جدول، صعودش به لیگ برتری را حتمی کند ولی شاگردان محمد ربیعی در نیمه اول موفق به برتری نشدند و با تساوی به رختکن رفتند.

در لحظات ابتدایی صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه فجرسپاسی اتفاق افتاد که داور تصمیمی برای اعلام خطا به سود مس رفسنجان نداشت تا بازی با یک برخورد مشکوک و بحث‌برانگیز شروع شود.

فجرسپاسی که بخاطر داشتن ۹ بازیکن کرونایی با غایبان پُرشماری پای به این بازی گذاشته بود، در دقیقه ۹ تیرک دروازه‌اش به لرزه درآمد تا مسی‌ها با بدشانسی از رسیدن به گل باز بمانند. لحظاتی بعد هم مهران گلزاری دروازه فجر را تهدید کرد که این موقعیت هم تبدیل به گل نشد.

در دقیقه ۱۹ شوت علی پورمحمد از کنار دروازه فجرسپاسی راهی اوت شد ولی حملات مس رفسنجان همچنان ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۲۸ هم شوت مهران گلزاری پس از برخورد به مدافع حریف به کرنر رفت.

دروازه‌بان فجرسپاسی در دقیقه ۳۵ با واکنش خوبی شوت گلزاری را دفع کرد و پس از آن حملات مسی‌ها تا پایان نیمه اول گلی به همراه نداشت تا دو تیم با نتیجه صفر- صفر به رختکن بروند.

در نیمه دوم بازی جذابیت قبلی را نداشت و دو تیم پایاپای کارشان را دنبال می‌کردند تا اینکه در دقیقه ۸۰ خطای شدید روی فرشید پاداش منجر به اعلام پنالتی به سود مس رفسنجان شد.

در ادامه شاگردان مس رفسنجان با مدیریت بازی  و محمد ربیعی با تعویض‌های خود مانع از شکل‌گیری حملات فجرسپاسی شدند و در نهایت با تک گل گلزاری به برتری یک بر صفر دست پیدا کردند تا ۶۳ امتیازی شده و در فاصله دو هفته به پایان فصل لیگ یک، لیگ برتری شوند.

حالا با صعود مس رفسنجان و در صورتی که گل‌گهر سیرجان هم بتواند لیگ برتری بماند، سهمیه استان کرمان در لیگ بیستم به ۲ تیم می‌رسد؛ استانی که چند سال منتظر لیگ برتری شدن بود ولی حالا دو تیم در سطح اول فوتبال ایران دارد.

عکس و گزارش : مجتبی نقی زادهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *