اردشیرسعد محمدی مدیرعامل شرکت صنایع ملی مس ایران: افزایش ۲/۵ برابری صادرات مس نسبت به سال گذشته

سعدمحمدی گفت: صادرات مس در سال گذشته ۲.۵ برابر افزایش داشته و در سه ماهه اول سالجاری نسبت به سال گدشته بیش از ۲۰ درصد جلوتر هستیم.

به گزارش سازش خبر اردشیر سعدمحمدی در نخستین نمایشگاه و نشست‌های تخصصی مدیریت بحران پدافند غیرعامل امداد و نجات در محل دائمی نمایشگاه‌های جنوب‌شرق کرمان اظهار داشت: شرکت مس سال گذشته از رکورد تولید  با ۲۵۰ هزار تن مس کاتد عبور کرد و امسال با توجه به شعار سال جهش تولید از ۲۸۰ هزار تن مس کاتد عبور خواهیم کرد.

وی در ادامه افزود : بااکتشافات که انجام شده و همچنین ذخایری که وجود دارد و طرح‌های توسعه با ۲ میلیارد و ۲۷۰ میلیون یورو به علاوه ۲۰ هزار میلیارد تومان، فضایی در آینده به وجود خواهیم آورد که بتوانیم اشتغالزایی خوبی داشته باشم و از تمام جوانان برای معادن جدید که قرار است بازگشایی شود استفاده کنیم.

سعدمحمدی خاطرنشان کرد: صادرات مس در سال گذشته ۲.۵ برابر افزایش داشته و در سه ماهه اول سالجاری نسبت به سال گدشته بیش از ۲۰ درصد جلوتر هستیم.

مدیرعامل شرکت صنایع ملی مس ایران از ایجاد بیمارستان ۵۰ تختخوابی بحران رفسنجان با تمام امکانات پزشکیخبر داد و گفت: همچنین در شهربابک هم ۲۵ تخت با امکانات و تجهیزات پزشکی فراهم شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *