شهردار رفسنجان :۶۵ درصد بودجه سال ۹۹ صرف طرح های عمرانی شهر خواهد شد/تصاویر

در سال جاری بودجه شهرداری ۳۱۰ میلیارد تومان تعیین شده است که بیش از ۶۵ درصداز این بودجه برای طرح های عمرانی پیش بینی شده است.

به گزارش سازش خبر محمد رضا عطیمی زاده شهردار رفسنجان در نشست خبری با موضوع فعالیت های شهرداری و پروژه های در حال اجرا در سال ۹۹ با اصحاب رسانه رفسنجان اظهار داشت: در سال جاری بودجه شهرداری ۳۱۰ میلیارد تومان تعیین شده است که بیش از ۶۵ درصداز این بودجه برای طرح های عمرانی پیش بینی شده است.

وی افزودآسفالت و پیاده رو سازی از پروژه‌های اولویت‌دار و همچنین اجرای پروژه بزرگراه قدس، بلوار شهید هاشمی و ساخت چندین پارک و بوستان و ادامه خیابان شهید خالویی بلوار خلیج‌فارس از طرح های پیش بینی شده شهرداری رفسنجان در سال جاری می باشد.

شهردار رفسنجان گفت : اعتبار پروژه صدچشمه تعیین وئ طراحی نهاییانجام شده و این طرح در مسیر رودخانه و در ۹ فاز با طرح های درحاشه و داخل رودخانه از جمله مسیر پیاده روی ؛ دوپرخه سواری ؛و همچنین کف و بدنه ساری انجام خواهد شد.

عظیمی زاده بیان داشت : با تایید میراث فرهنگی کف‌سازی بازار بزرگ رفسنجان انجام خواهد شد.

وی خاظر نشان کرد از مهمترین برنامه های شهرداری تجهیز ماشین‌آلات آتش‌نشانی است که نیاز به بالابر برای ساختمان‌های و همچنین خودروهای امداد و نجات خوب برای تجهیزات فردی آتش‌نشانان است.

شهردار رفسنجان تصریح کرد براای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و همچنین برای تجهیرازمایشگاه کووید ۱۹ در رفسنجان کمک‌های شهرداری دو و نیم میلیارد تومان بوده که یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان آن برای خرید تجهیزات آزمایشگاه مولکولی شهرستان صرف شده و سهمی در مهمانی بزرگ رفسنجانی‌ها انجام شده است..

شهردار رفسنجان در ادامه این نشست افزود در اوایل قرار شد برای بهربداری و تحویل بزرگترین خانه خشتی جهان ؛ خانه حاج اقا علی قرارداد ۱۰ سال بسته شود اما اوقاف استان با قرارداد ۱۰ ساله مخالفت و سه ساله موافقت کرده که شهرداری با قاردادد۳ ساله موافق نیست

عظیمی زاده خاظر نشان کرد شهر رفسنجان دارای چندین شهرک است و مشکلات شهرک آشنایی کامل دارم و بزودی با همت شهرداری ئ هییت مدیریت شهرک ها از جمله شهرک یادگاردامام حل خواهد شد.


دیدگاه برای “شهردار رفسنجان :۶۵ درصد بودجه سال ۹۹ صرف طرح های عمرانی شهر خواهد شد/تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *