رنجبر عسکری : بهرمندی۳هزار ۲۰۰ دانشجوی دانشگاه ولی عصر رفسنجان ازطریق آموزش مجازی

رنجبرعسکری تصریح کرد ۳ هزار و ۲۰۰ دانشجو از آموزش های مجازی می توانند بهره مند شوند وضعیت مناسبی داریم و دانشجویان از این فضا می توانند استفاده و ادامه تحصیل کنند.

به گزارش سازش خبر دکتر حسن رنجبرعسکری رییس دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان   در نشست با خبرنگاران به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی اظهار داشت با تعاملی که اصحاب رسانه و روابط عمومی با هم دارند نقش موثری در روشن شدن مسائل  آن جامعه دارند

وی در ادامه افزود : مهمترین مشکل امروزه جامعه جهانی ویرویس کرونا است که اقتصاد جهان رانابود کرده وهمه کشورها را در گیر خود کرده و برای ریشه کن کردن این ویرووس همه دست در دست هم دهند

رنجبر عسکری خاظر نشان کرد:  دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان در اولین روزهای شیوع این ویروس و برای مقابله با این ویروس وارد میدان شد و طی جلساتی که با مرکز رشد دانشگاه داشتیم تعدادی از شرکت های دانش بنیان این مرکز جهت تولید الکل، منواد ضدعفونی کننده دست و ژل ضدعفونی کننده  اعلام آمادگی کردند و دانشگاه هم بودجه و امکانات را در اختیار آن ها گذاشت تا بخشی از کمبود شهرستان از نظر الکل و مواد ضدعفونی کننده را تأمین کنند.

رییس دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان گفت: به همت دانشگاه و یکی از شرکت های دانش بنیان از نیمه دوّم اسفند سال گذشته تا کنون تقریباً ۱۳ هزار لیتر الکل تولید کرده است و شرکت دیگر هم در راستای تولید مواد ضدعفونی کننده دست یکی دیگر از شرکت ها ژل ضدعفونی کننده دست راتولید می کند.

وی افزود باتوجه به تعظیلی دانشگاه ها در زمان شیوع ویروس کرونا در حوزه مسائل آموزشی و پژوهشی فعالیت  را ادامه دادیم که دانشگاه از ۳ سال قبل پیگیر آموزش های مجازی بود و سرمایه گذاری های قابل توجهی بالغ بر۷ میلیارد ریال در این راستا انجام شد.

رنجبرعسکری تصریح کرد ۳ هزار و ۲۰۰ دانشجو از آموزش های مجازی می توانند بهره مند شوند وضعیت مناسبی داریم و دانشجویان از این فضا می توانند استفاده و ادامه تحصیل کنند.

رئیس دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان تصریح کرد: مرکز جوار دانشگاهی با همت مرکز فنی و حرفه ای اندازی شده است که گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای به دانشجویان اعطا می شود که در همین زمینه بالای ۶ هزار ساعت نفردر رشته های کامپیوتر، مکانیک آموزش داده شده است.

رنجبر عسکری در پایان گفت بزودی مرکز نوآوری در یک ساختمان اجاره ای فعالیت خود را شروع خواهد کرد تا ساختمان نوآوری شهید ستاری ساخته و به بهربرداری برسد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *