کمیته امداد رفسنجان اجاره بهای مسکن نیازمندان را پرداخت کرد

کمیته امداد رفسنجان اجاره بهای مسکن نیازمندان را پرداخت کرد

به گزارش سازش خبر رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) رفسنجان با ارائه گزارشی از مجموع کمک های جمع آوری شده در جشن نیکوکاری، از پرداخت یکسال اجاره بهای مسکن تعدادی از نیازمندان خبر داد.حسین فداکار اعلام کرد: کمک ‌های مردم نیک ‌اندیش رفسنجان در جشن نیکوکاری امسال ۲۱۰ میلیون ریال نقدی و ۹۱۰ میلیون ریال هم به صورت کالا توسط خیرین، مردم، شرکت ها و … است تا به دست نیازمندان واقعی برسد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) رفسنجان ادامه داد: امسال به دلیل بیماری کرونا و تعطیلی مدارس کمک ها کمتر از سال گذشته بود زیرا سال های قبل بخشی از کمک ها در مدارس و بخشی هم با برپایی پایگاه های سطح شهر جمع آوری می شد.

فداکار گفت: سال گذشته ۱٫۳ میلیارد ریال کمک های نقدی و ۱٫۵ میلیارد ریال هم کمک های غیر نقدی توسط مردم نوعدوست این شهرستان به کمیته امداد تحویل و بین نیازمندان توزیع شد.

وی تصریح کرد: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و با تمهیدات اندیشیده شده در راستای حفظ سلامت مردم، جشن نیکوکاری از طریق فضای مجازی و روش‌های پرداخت الکترونیکی با شعار “عید را به خانه‌ هایشان ببریم” برگزار و شماره گیری *۰۳۴۵*۱*۸۸۷۷# و شماره حساب ۰۱۰۵۱۴۶۴۵۸۰۰۳ بانک ملی رفسنجان و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۰۱۶۰۷ نیز اعلام شد که مردم باز هم می توانند کمک های خود را برای کمک به نیازمندان به این حساب ها واریز کنند.

رییس کمیته امداد رفسنجان افزود: تمام کمک ‌های مردمی اهداشده در جشن نیکوکاری پیش از آغاز سال جدید و بر اساس نیازسنجی ‌های انجام شده در اختیار خانواده‌های محروم و نیازمند قرار خواهد گرفت.

فداکار خاطرنشان کرد: همچنین برای رفاه حال نیازمندان واقعی تحت پوشش کمیته امداد رفسنجان که توانایی پرداخت اجاره بهای منزل را ندارند امروز ۵٫۱ میلیارد ریال به ۲۱۰ نفر از مددجویان این نهاد اعطا شد؛ جمعاً یک سال اجاره مسکن این افراد ( ماهیانه ۳۰۰ هزار تومان ) از سوی کمیته امداد رفسنجان به مبلغ ذکر شده ۵٫۱ میلیارد ریال پرداخت شد.

گفتنی است؛ در حال حاضر بیش از ۷ هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد رفسنجان قرار دارند و از تمامی خدمات این نهاد بهره‌مند هستنددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *