ضرورت تسریع در انتقال آب خلیج‌فارس به رفسنجان

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس نسبت به تسریع در انتقال آب خلیج‌فارس به رفسنجان تأکید کرد.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس نسبت به تسریع در انتقال آب خلیج‌فارس به رفسنجان تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری سازش خبر ، حجت‌الاسلام دکتر حسین جلالی نماینده رفسنجان و انار در مجلس روز دوشنبه با رئیس سازمان بهزیستی کشور دیدار و گزارشی از وضعیت بهزیستی شهرستان رفسنجان ارائه کرد.

حجت‌‌الاسلام جلالی در این دیدار نسبت به اختصاص تجهیزاتی شامل تخت، ویلچر، عصا و سایر تجهیزات مورد نیاز بهزیستی شهرستان رفسنجان تأکید و خواستار تأمین آن و رفع سایر مشکلات بهزیستی شهرستان رفسنجان شد.

نماینده رفسنجان و انار در دیدار با رئیس کمیسیون صنایع مجلس، از وی خواست برای بررسی مسائل صنایع مس سفری به رفسنجان داشته باشد،

همچنین در دیدار رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس ضمن ارائه گزارشی از وضعیت بحرانی کشاورزی در شهرستان رفسنجان، از وی جهت بررسی مسائل کشاورزی شهرستان‌های رفسنجان و انار برای سفر به حوزه انتخابیه دعوت کرد.

پیگیری موضوع پروازهای فرودگاه رفسنجان با شرکت‌های ماهان و ایران‌ایر نیز در دستور کار دکتر جلالی قرار گرفت و طبق قول رئیس هواپیمایی ایران‌ایر مقرر شد پروازهای رفسنجان از مهرماه تقویت شوند.

حجت‌الاسلام جلالی همچنین روز دوشنبه نسبت به انتقال آب خلیج فارس به رفسنجان پیگیری‌های لازم در دستگاه‌های مربوطه را انجام داد.

به گفته دکتر جلالی، با توجه به اینکه لوله‌های مورد نیاز برای ده کیلومتر ابتدایی این پروژه تأمین شده، ضرورت دارد پیمانکار مربوطه کار را به سرعت پیش ببرد و مسؤولان استان و شهرستان هم پیگیری‌های لازم را انجام دهند که تابستان آینده مردم رفسنجان با مشکل کم‌آبی مواجه نشوند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.