خانم صادقی راد به عنوان رییس دانشگاه پیام نور رفسنجان معرفی شد/ دکتر خلیلی نژاد: پیگیری ها برای برگشت دانشگاه پیام نور کشکوییه واموال دانشگاه در حال پیگیریست/تصاویر

خلیلی نژاد: برای برگشت دانشگاه پیام نور کشکوئیه پیگیری ها در حال انجام است و اموال دانشگاه طی ۷۲ ساعت به دانشگاه برگردد

به گزارش سازش خبر با حضور معاون اجرایی دانشگاه پیام نور استان کرمان و جمعی از مسّئولان شهرستان رفسنجان مراسم تکدیع و معارفه رییس جدید دانشگاه پیام نور شهرستان رفسنجان برگزار شد.

وح‌الله خلیلی‌نژاد معاون اجرایی دانشگاه پیام‌ نور استان کرمان اظهار داشت: خبر انتصاب رئیس دانشگاه پیام نور مرکز رفسنجان در فضای مجازی موجب شد افرادی تماس بگیرند که چرا در رفسنجان مدیر خانم در نظر گرفته شده؛ اول اینکه ما باید به نقش و جایگاه زن نگاه ویژه داشته باشیم و زن در هر جامعه‌ای و در اهداف و آرمان‌های یک جامعه نقش تأثیرگذار دارد. همان‌طور که مقام معظم رهبری کلید تداوم انقلاب را در دست بانوان دانستند، از طرفی مجموعه دانشگاه پیام نور رفسنجان  ۸۰ درصد از دانشجویان بانوان هستند، سعی کردیم مدیری خانم انتخاب کنیم و اعتقاد داریم ایشان بسیار توانمند است و اتفاقات خوبی در این مرکز رقم خواهد خورد.

روح الله خلیلی‌نژاد معاون اجرایی دانشگاه پیام‌نور استان کرمان در حاشیه این مراسم اظهار داشت : با انتخاب دکتر صادقی به‌عنوان یک بانوی مدیر نمونه امیدواریم الگویی برای همه استان باشد تا از جایگاه بانوان تحصیل کرده ای که برای پست های مدیریت استفاده نشده در بقیه سیستم‌ها هم از این بانوان تحصیلکرده مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: از ۵۰۰ مرکز واحد دانشگاه پیام‌نور در سراسر کشور دارد و استان کرمان با ۲۸ مرکز فعال و ۱۹۰ رشته محل در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در سطح در استان است که رفسنجان جزء مراکز مهم در سطح کشور و استان کرمان است.

خلیلی نژاد از همکاری دانشگاه پیام نور رفسنجان با سایر دانشگاه‌های مادر شهرستان در حوزه دانش‌بنیان و انعقاد تفاهم‌نامه‌هایی در این زمینه خبر داد و افزود با همت مس احداث یک زمین چمن در دانشگاه و ساخت استخر شنا، توسعه پردیس شماره دو دانشگاه و توجه ویژه به موضوع درآمدزایی در دانشگاه از برنامه های آینده انجام خواهد شد.

وی در پایان گفت: برای برگشت دانشگاه پیام نور کشکوئیه پیگیری ها در حال انجام است و اموال دانشگاه طی ۷۲ ساعت به دانشگاه برگردد.

در پایان این مراسم با تقدیر از احسان مهرابی، الهام صادقی به‌عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام نور مرکز رفسنجان معرفی شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.