دیدار امام جمعه و نماینده مجلس با ریاست و کارکنان بهزیستی به مناسبت هفته بهزیستی

امام جمعه شهرستان رفسنجان باهمراهی نماینده مردم رفسنجان وانار در مجلس به مناسبت هفته بهزیستی با ریاست و کارکنان بهزیستی دیدار وگفتگو کردند.

امام جمعه شهرستان رفسنجان باهمراهی نماینده مردم رفسنجان وانار در مجلس به مناسبت هفته بهزیستی با ریاست و کارکنان بهزیستی دیدار وگفتگو کردند.

به گزارش سازش خبر به نقل از روابط عمومی بهزیستی رفسنجان این دیدار که به مناسبت هفته بهزیستی با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر جلالی نماینده مردم محترم رفسنجان و انار ، حجت الاسلام و المسلمین عسکری نماینده ولی فقیه و امام جمعه ، ریاست بهزیستی آقای بلندی و پرسنل اداری در محل بهزیستی صورت گرفت.

عباس بلندی در این دیدار ضمن تبریک هفته بهزیستی ، سازمان بهزیستی را بزرگترین سازمان حمایتی و خدماتی دانست که در کشور فعالیت می کند.

ایشان دو رسالت اصلی سازمان را پیشگیری و توانمند سازی خواندو افزود امسال سعی بر این داریم در حوزه آسیب های اجتماعی و پیشگیری و آگاه سازی بیشتیرین فعالیت را انجام دهیم .

ایشان همچنین از نماینده مجلس خواهان پیگیری افزایش حقوق کارکنان بهزیستی را در مجلس شدو اظهار داشتند مسئولین و مردم در سوق دادان خیرین به سمت بهزیستی تلاش داشته باشند تا بتوانیم نیاز های جامعه هدف را بصورت ویژه بررسی کنیم .

دکتر جلالی نماینده مردم در مجلس ضمن تبریک هفته بهزیستی گفتند.خداوند توفیق به شما داده تا شکر سلامتی به جا آوردید به واسطه خدمتی که به افرادی می کنیدکه بعضا از نعمت سلامتی محروم هستند. افراد دارای معلولیت از چند جهت در مضیقه هستند شما باید آرامش و فرشته نجات برای آنها باشید . در ادامه نیز ایشان از نظام هماهنگ پرداخت حقوق ها خبر داد .

حجت الاسلام و المسلمین عسکری امام جمعه ضمن تبریک هفته بهزیستی به فعالان در بهزیستی گفتند .کاربسیار سخت و دشوار ولی با ارزشی دارید. باید به بهزیستی نگاه ویژه داشت و مردم و مسئولین باید بیایند و از نزدیک مراکز نگهداری بهزیستی را ببینند تا خدمات اینها را مشاهده و شکر گزار نعمت های خداوند باشند‌.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.