غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدا به مناسبت آغاز هفته بهزیستی

غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدا به مناسبت آغاز هفته بهزیستی

.در اولین روز از گرامیداشت هفته بهزیستی مزار شهدای رفسنجان توسط کارکنان بهزیستی و مسئولین شهرستان عطر افشانی و غبار روبی شد

به گزارش روابط عمومی بهزیستی رفسنجان در آغاز هفته بهزیستی و در نخستین روز این هفته آقای بلندی ریاست بهزیستی ، رحیمی ریاست شورای شهر ، دکتر رحمانی معاون برنامه ریزی فرماندار، دکتر دهقان رجبی ریاست بنیاد شهید ، سرگرد جمالی زاده جانشین فرماندهی سپاه، پرسنل نیروی انتظامی و پلیس راهور ، ریاست شرکت گاز، ریاست فنی و حرفه ای و جمعی از همکاران بهزیستی، اورژانس اجتماعی و مراکز مثبت زندگی حضور داشتند

. عباس بلندی در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته بهزیستی و تبریک روز بهزیستی به همکاران بهزیستی شهرستان و تقدیر و تشکر از همه حاضرین در این مراسم آغاز هفته بهزیستی را با عطر افشانی قبور شهدا متبرک دانست و با دعای خیر مردم و برکت خون شهداء آنچه رضایت خداست بتوانیم برای جامعه هدف بهزیستی انجام دهیم.

ایشان دو رسالت بزرگ و اساسی بهزیستی را پیشگیری و توانمند سازی دانست که برای تحقق آنها به عزم عمومی و پشتکار و تلاش شبانه روزی کارکنان دانست.

آقای رحیمی رئیس شورای شهر در این مراسم ضمن تبریک هفته بهزیستی خدمت ریاست بهزیستی و همه همکاران از خدمات خوب و ارزشمندی که انجام میدهند تشکر کرد.

ایشان با نبود بهزیستی مشکلات و معظلاتی پیش می آمد که به هیچ وجه قابل برطرف شدن نبود. ایشان با توجه به اینکه معلولین به شکل ناخواسته در این مسیر قرار گرفته اند رفع مشکل این عزیزان را امری ضروری دانستند.

ایشان بحث پیشگیری از آسیب های اجتماعی را مهم که با همکاری بهزیستی در جهت رفع آنها باید تلاش کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.