وعده‌ای که محقق شد؛آغاز تعریض و دوبانده سازی محور حادثه‌ساز رفسنجان- داوران

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس : دوبانده‌سازی محور رفسنجان به داوران وارد فاز اجرایی شد و با انتخاب پیمانکار ۱۰ کیلومتر ابتدایی تعریض سپس دوبانده‌سازی آغاز خواهد شد.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس : دوبانده‌سازی محور رفسنجان به داوران وارد فاز اجرایی شد و با انتخاب پیمانکار ۱۰ کیلومتر ابتدایی تعریض سپس دوبانده‌سازی آغاز خواهد شد.

به گزارش سازش خبرحجت‌الاسلام دکتر حسین جلالی نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس امروز با اشاره به اینکه محوررفسنجان به داوران یکی از پرترافیک‌ ترین محورهای شهرستان رفسنجان است و به‌دلیل اینکه مسیری نزدیک به مشهدالرضا بوده و از چهار استان کشور در این مسیر تردد دارند، اظهار کرد: در این مسیر خودروهای سنگین به‌ویژه تانکرهای حمل سوخت زیادی تردد دارند که بسیار خطرآفرین است و این محور تقریبا تبدیل به قتلگاه شده و هفته‌ای نیست که در آن شاهد حوادث ناگوار نباشیم.

وی ادامه داد: از ابتدای دوره نمایندگی به‌دنبال دوبانده‌سازی این محور بودیم و پس از برگزاری جلسات متعدد در شهرستان، استان و پایتخت و کش و قوس‌ها و گرفتاری‌ها در فرآیندهای اداری سرانجام کار نتیجه داد و دوبانده‌سازی این جاده وارد فاز اجرایی شد.

نماینده مردم رفسنجان در خانه ملت عنوان کرد: خداوند را شاکریم در خرداد ۱۴۰۱ پیمانکار انتخاب شد و شرکت زاویه‌ساز مسئول تعریض و دوبانده‌سازی این جاده است که فاز اول به‌طول ده کیلومتر تعریض، دوبانده‌سازی و جدولگذاری شروع می‌شود.

وی ابراز امیدواری کرد این طرح به قوت و با سرعت مضاعف پیش برود و این دو سالی که به‌دلیل سیستم اداری و جلسات معطلی ایجاد کرده بود، جبران شود.

حجت‌الاسلام جلالی بیان کرد: حدود ۳۸ کیلومتر از محور رفسنجان به زرند در حوزه رفسنجان است و امیدواریم بتوانیم جاده را تا داوران به سرانجام برسانیم و بعد از آن تا زرند دوبانده‌سازی انجام شود.

وی یادآور شد: مطالعات احداث کمربندی شرقی رفسنجان هم انجام شده است و با تخصیص اعتبار، این طرح نیز به اجرا خواهد رسید و بار ترافیکی از سطح شهر و حوزه منازل مسکونی کاهش پیدا می‌کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.