نگذارید در استخدام نیروهای مس حق برخی مردم ضایع شود

حجت‌الاسلام والمسلمین عسکری در خطبه‌های نماز جمعه ۲۷ خردادماه فرمودند: نگذارید در استخدام نیروهای مس حقی از برخی مردم ضایع بشود.

حجت‌الاسلام والمسلمین عسکری در خطبه‌های نماز جمعه ۲۷ خردادماه فرمودند: نگذارید در استخدام نیروهای مس حقی از برخی مردم ضایع بشود.

به گزارش سازش خبر به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه رفسنجان حجت الاسلام اصغر عسکری در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن توصیه همگان به رعایت تقوای الهی ایشان سالروز تشکیل جهاد سازندگی را تبریک گفتند و از همه ی کسانی که در جهاد مقدس یاری رسانی و آبادانی وبازسازی کشور درحال کار وخدمت هستند تشکر و قدردانی کردند.

ایشان در ادامه فرمودند:ضروت دارد مسئولین جهاد کشاورزی با کمک مردم، کشاورزی را دانش بنیان کنند هنوز کشاورزی دانش بنیان نشده است وسنتی انجام می شودلزوم تامین نیازهای کشور مخصوصا در بحث گندم، دانه های روغنی که اخیرا دچار بحران شده است

ایشان اشاره کردند به ساخت دومین نفتکش اقیانوس پیما توسط ایران و فروش آن به ونزئلا آن هم در زمان شدیدترین تحریم ها بدون نیاز به برجام وfatf

همچنین یاد آور شدند در دوران دفاع مقدس که نیاز به قایق داشتیم توان ساخت آن را نداشتیم اما امروز نفتکشی می سازیم که حدود ۸۰۰ هزار بشکه نفت را میتواند حمل کند.

ایشان از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا سازنده ی این نفتکش ها تشکر کردند.

ایشان با تذکر به سازنده های خودرو داخلی گفتند از تجربه ی ساختن این نفتکش ها یاد بگیرند.

ایشان از نیروی انتظامی رفسنجان بابت دستگیری ۱۷ نفری که جرائم خشن داشتند تشکر کردند و گفتند بعد از دستگیریشان دیگر جرائم خشن نداشتیم وخواستار شدند از هیچ مسئله ی ناامنی در شهرستان نگذرند و کسانی که جرمی، چاقو کشی یا تعرضی به ناموس مردم می کنند باید بدانند که مجازات می شوند و شهر را برای خود حاشیه امنی ندانند.

از قوه قضائیه میخواهیم در اقدامی صریح وانقلابی وقانونی سارقان را مجازات کنندتا سارقان عبرت بگیرند.

ایشان با تذکر به مسئولان گفتند اعتمادهای زیادی به زیر مجموعه خودشان باعث ضرر وزیان میشود وآبروی خودشان هم در معرض خطر قرار می گیرد.

ایشان همانطور که هفته ی قبل گفتند دولت سعی می کند نیازهای مردم را برطرف کند اما بعضی افراد خائن در بدنه ی دستگاههای اجرایی هستند که قصدشان ناامید کردن،کارشکنی واذیت کردن مردم هستش.

همچنین فرمودند در بحث آزمون استخدامی در یکی از زیرمجموعه های مس در شهرستان رفسنجان دلخوری هایی پیش آمده است که بنده از طریق نامه هایی که بدستم رسیده قضیه را بدون فوت وقت پیگیری کردم

از مسئولین مس هم می خواهیم به نحو صحیح وقانونی استخدام کنند وحقی از مردم ضایع نشود.جایی که نیاز به تبیین و روشنگری دارد مردم را در جریان قرار بدهند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.