درمان رایگان کودکان سرطانی/ احداث مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست در رفسنجان

مرکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست در رفسنجان در رفسنجان احداث میشود

در دیدار جداگانه هیات مدیره مؤسسه کوثر با مدیران عامل مؤسسه‌های خیریه محک، مهرآفرین و مهرانه، برای درمان بیماران سرطانی رفسنجانی و تاسیس مرکز نگهداری کودکان گام‌های موثری برداشته شد.

اعضاء هیأت مدیره مؤسسه خیریه کوثر به منظور استفاده از تجارب ارزشمند خیریه‌های مطرح کشوری، با سفر چند روزه به تهران و زنجان، به تفاهم‌هایی برای خدمت به بیماران و نیازمندان دست یافتند.

پیامد ارزشمند دیدار با سعیده قدس مدیرعامل خیریه محک، تحت پوشش قرار دادن کودکان و نوجوانان سرطانی رفسنجانی، با هماهنگی خیریه کوثر بود.

در ادامه، هیأت مدیره خیریه کوثر با حضور در مؤسسه خیریه مهرآفرین ضمن دیدار با فاطمه دانشور مدیرعامل این مؤسسه، در مورد احداث مرکز نگهداری کودکان بدسرپرست و بی‌سرپرست در رفسنجان گفت‌و‌گو کردند.

با همکاری خیریه کوثر مرکز نگهداری کودکان زیر نظر مؤسسه خیریه مهرآفرین، در رفسنجان احداث می‌شود و مراحل اخذ مجوز از بهزیستی در حال انجام است.

هیأت مدیره مؤسسه خیریه کوثر با حضور در زنجان به دیدار اصغر وثوق مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان (مهرانه) رفتند.

طبق تفاهم با این انجمن خیریه، بیماران سرطانی رفسنجانی که برای درمان به رادیوتراپی نیاز داشته باشند، می‌توانند در زنجان مراحل درمانی را طی کنند ضمن این که از اسکان و پذیرایی رایگان، برخوردار شوند. همچنین افرادی که در خانواده خود فرد بیمار سرطانی دارند و برای درمان به تهران مراجعه می‌کنند، می‌توانند از محل اسکان رایگان این انجمن خیریه استفاده کنند.

هیأت مدیره مؤسسه خیریه کوثر از حمایت ارزشمند خیریه‌های محک، مهرآفرین و مهرانه، سپاس‌گزاری می‌کند و دوام توفیق خدمت به همنوعان را برای این عزیزان، آرزومند است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.