محمد ربیعی سرمربی مس رفسنجان:دیدار برابر نفت مسجدسلیمان برای ما پراهمیت است

دیدار برابر نفت مسجدسلیمان برای ما پراهمیت است

.

به گزارش سازش خبر محمد ربیعی سرمربی مس رفسنجان در نشست خبری پیش از دیدار فردا گفت: بعد از شکست هفته گذشته که مقابل پرسپولیس داشتیم، سعی کرده ایم که بتوانیم چه از لحاظ ذهنی و چه از لحاظ یک ریکاوری مناسب داشته باشیم و خودمان را برای دیدار برابر نفت مسجدسلیمان مهیا کنیم.

وی ادامه داد: دیدار برابر نفت مسجدسلیمان برای ما پراهمیت است. روند تیم نفت مسجدسلیمان را روند رو به جلو و خوبی می بینم. در دیدار هفته گذشته که برابر آلومینیوم اراک داشتند. به هر حال خیلی وقت است که آقای فکری را می شناسم و ایشان بسیار زیاد برای من قابل احترام هستند، به دلیل اینکه ما از لیگ دسته دوم تا به امروز با یکدیگر تقابل داشته ایم.

سرمربی مس رفسنجان با تمجید از محمود فکری اضافه کرد: با وجود اینکه خودشان از فوتبالیست های ارزنده ای بوده اند، اما مراحل مربیگری را کاملا پله پله طی کرده اند و فکر می کنم می شود با آقای فکری برای آینده نفت مسجدسلیمان، دورنمایی خوبی را متصور بود.

او ادامه داد: در وهله اول امیدوارم که با تدبیر و برنامه ریزی که داریم، بتوانیم که بازی فردا را با موفقیت پشت سر بگذاریم. برای هر دو تا تیم آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم فارغ از هرگونه موارد حاشیه ای، شاهد یک فوتبال خیلی خوب باشیم که در انتها تیمی که حقش است، بتواند به پیروزی دست پیدا کند.

ربیعی در پایان و درخصوص بازیکنان مصدوم یا محروم این تیم برای دیدار فردا نیز گفت: یونس اکبرپور را به دلیل مصدومیت نداریم و آقای عقیل کعبی را نیز به دلیل ۴ کارته بودن در اختیار نخواهیم داشت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.