رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان :حضورخبرنگاران در جلسات شورا بلامانع است

رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان با اشاره به اینکه دشمن می داند  عمود خیمه اسلام، بانوان هستند؛ تلاش دشمن  برای رخنه در خانواده ها جهت فاسد کردن زن ایرانی را جدی خواند و گفت: دشمن به دنبال این است زن شیعه به دنبال فرزنداوری و تربیت فرزند صالح نرود.

رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان با اشاره به اینکه دشمن می داند  عمود خیمه اسلام، بانوان هستند؛ تلاش دشمن  برای رخنه در خانواده ها جهت فاسد کردن زن ایرانی را جدی خواند و گفت: دشمن به دنبال این است زن شیعه به دنبال فرزنداوری و تربیت فرزند صالح نرود.

به گزارش سازش خبر سیدحسین رحیمی در جمع بانوان رسانه های شهرستان رفسنجان درابتدا ضمن تبریک سالروز میلاد حضرت فاطمه‌زهرا (س) و گرامیداشت مقام مادر و زن، به برخی ابعاد شخصیت آن حضرت براساس روایات اشاره کرد و گفت : میلاد خجسته حضرت زهرا (س) با هفته زن و روز تکریم مادر، فرصتی برای درس گرفتن از زندگی بانوی دو عالم حضرت صدیقه کبری(س) است وی با استناد به منویات رهبرانقلاب بیان کرد:زن به عنوان یک عنصر موثر و اثرگذار در جامعه و به عنوان محوریت خانواده است.

وی افزود: پنجاه درصد جامعه را بانوان تشکیل داده اند که نقش تاثیرگذار و مهمی را در عرصه های مختلف دارند و دشمنان در صدد کمرنگ کردن مقام زن و غیرت اسلامی در جامعه هستند.

وی بیان کرد: آنچه امروز ما را تهدید می کند تلاش دشمن در براندازی بنیان خانواده های اسلامی است، آن ها می خواهند عمود خیمه اسلام و خانواده که زن است سقوط کند، دشمنان در تحلیل هایشان بر این باور هستند که  اگر مادر اسلامی را بی هویت کنیم ان وقت است که جامعه را به سمت اضمحلال برده ایم.

سیدحسین رحیمی تأکید کرد: بنابراین رسالت یک زن تأثیرگذاری به سزا در خانه است که با فرزندآوری  و تربیت فرزند صالح و تحویل دادن آن ها به جامعه موجب می شود جامعه ای پویا و پایدار ایجاد شود.

رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان ادامه داد: دشمن گاهی اوقات انسان را آزمایش می کند، در حال حاضر دشمن کاری کرده است که یک زن غربی هویت اصلی زن بودن را از دست داده و به جایی رسیده که پوشش نامناسب دارد و قصد دارد همان فساد زنانه را در ایران رواج دهد پس به دنبال این است که زنان شیعه به دنبال فرزندآوری نروند، تربیت فرزند صالح را نداشته باشند د رعوض به دنبال ترویج سگ گردانی، فساد و منجلاب زنان هستند تا به اهداف خود برسند که همان براندازی کانون گرم خانواده های اسلامی است.

وی افزود : مُرداک اندیشمند یهودی می گوید اگر می خواهید در براندازی کانون گرم خانواده های اسلامی  موفق شوید باید هیمنه مادر را بشکنید لذا فیلم های مستهجنی که تولید می کنند و به طور رایگان در دسترس مردم کشورهای اسلامی قرار می دهند در حالی که خودشان از دیدن این فیلم ها پرهیز دارند پس نباید از اصالت دینی خود خارج شویم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه هیچ موضوعی را از مردم پوشیده نخواهد داشت گفت: از اینکه اخبار به موقع توسط خبرنگاران اطلاع رسانی و انعکاس داده می شود خوشحالیم و از انتقادات منصفانه استقبال خواهیم کرد.

وی با اشاره  به اینکه حضور خبرنگاران در جلسات شورای شهر  بلامانع است عنوان کرد:جایگاه ویژه ای برای خبرنگاران در صحن جلسه اختصاص یافته و اصحاب رسانه می توانند از هفته آینده در جلسه های شورای اسلامی شهر که در روزهای دوشنبه تشکیل می شود، حضور یابندو شورای مردمی ششم ازحضور خبرنگاران در جلسات استقبال می کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.