مس رفسنجان در جمع مدعیان/ ربیعی جواب مخالفان رسانه ای را در زمین می دهد./ رسانه ی مخالف باز هم از جایگاه مس رفسنجان در لیگ ناراضی است؟؟؟

ربیعی جواب مخالفان رسانه ای را در زمین می دهد.

به گزارش سازش خبر محمد ربیعی مربی جوان اما متفکر تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان توانست تیم فوتبال مس رفسنجان را چند هفته زودتر از اتمام لیگ دسته اول و با بهترین آمار بعد از سالها برای اولین بار در تاریخ فوتبال رفسنجان ؛ مس را روانه لیگ برتر کند و در اولین حضور مس در لیگ برتر با کمترین امکانات و هزینه نسبت به تیم شهر همجوار و تیم های مدعی لیگ برتر؛ باز هم ربیعی و کادر فنی اش شگفتی کردند و پایان فصل مس در کمال تعجب مخالفان در جایگاه هشتم قرارگرفت و توانست در بین تیم های حرفه ای کشور حرفی برای گفتن داشته باشد و مورد تقدیر و مد نظر بازیکنان و مربیان معروف ایران قرار بگیرد.

ربیعی با تدبیر خود توانست شهر رفسنجان را علاوه بر شهرت مس و پسته ؛ ورزش فوتبال رفسنجان هم به شهرت داخلی و خارجی برساند.

سرمربی جوان مس در این سه سال با فشارهای رسانه ای مخالف زیادی روبرو شد تا جایی رسانه مخالف برای رسیدن به اهداف خود علاوه بر اخبار دروغ و بی سند به زندگی شخصی ربیعی رحم نکرد تا شاید با این بی حرمتی بتوانند ربیعی را نسبت ادامه راه بی انگیزه کند و با انتشار اخبار دروغ از طریق پیج های فیک و بی هویت و پرداخت پول به افراد سادلوح و بی تجربه با خریدصوت جلسات وانتشار اخبار دروغین و بازی با افکار عمومی بتوانند مسئولان استانی و شهرستانی را تحت فشار قرار دهند و با ربیعی قطع رابطه کنند تا خودشان برای رسیدن به اهدافشان و گرفتن کرسی های باشگاه مس که خواب شب را از چشمانشان گرفته و روزها چشم انتظار باخت تیم مس در رقابت های لیگ برتر و سقوط به انتهای جدول و با جدایی ربیعی راهی برای ورود باشگاه پیدا کنند.
اما ربیعی مربی با اخلاق متفکر بدون توجه به شایعات و مخالفان به کار خود ادامه میدهد و جواب مخالفانش را در زمین و جدول لیگ برتر میزند جایگاهی که مردم ورزش دوست ؛هواداران و مسئولان باشگاه انتظار آن را دارند.

ربیعی توانست با ماندگاری در لیگ برتر و ثبت جایگاه خوب مس در لیگ برتر در سال گذشته مسئولان شهرستان و باشگاه مس را امیدار کند تا برای امکانات باشگاه مس رفسنجان اقدام کنند.

مسئولان باشگاه مس رفسنجان باپیگیری برای ادامه روند ساخت ورزشگاه شماره ۱؛ کاشت چمن طبیعی ورزشگاه شماره ۲ ؛ احداث زمین چمن طبیعی جداگانه برای تمرین ؛ احداث سالن بدسازی با بهترین وسایل روز دنیا ؛ و… از جمله اقدامات باشگاه بوده است تا تیم مس رفسنجان به عنوان یک تیم حرفه ای از لحاظ امکانت ورزشی در آینده در ایران و جهان حرفی برای گفتن داشته باشد.
حضور در لیگ برتر آرزوهای خیلی از مردم شهرهای بزرگ کشور است چون با حضور و ماندگاری یک تیم فوتبالی در لیگ برتر باعث می شود علاوه بر روحیه ورزشی در بین جوانان و مسئولان باعث رشد و شکوفایی و استارت دیگر ورزش ها آن شهر شود و همین نتایج وحضور مس رفسنجان در لیگ برتر فوتبال باعث رشد و حرکت و مقام آوری تیم های فوتبال نوجوان؛ جوانان؛ امید و همجنین در والیبال ؛بستکبال و… شده است.

حال سوال اینجاست آیا رسانه مخالف ربیعی از حضور ربیعی و کادر فنی در تیم مخالف است یا حضور مس رفسنجان در لیگ برتر ؟؟؟یا تشنه قدرت و گرفتن کرسی مسئولیت در باشگاه باعث شده است آثار مثبت و امتیازگیری باشگاه مس در لیگ نادیده گرفته شود و برای تخریب یک مربی ورزشی دست به هر کاری حتی فرستادن جاسوس به جلسه هم اندیشی با رسانه ها و خرید فایل صوتی با قیمت میلیونی و ساختن شایعه و اخبار دروغ با قلمی که خداوند به آن قسم خورده ازش سواستفاده شود و با آبروی بنده اش بازی شود.؟؟؟
امیدواریم تشنه قدرت و مسئولیت و گفتن اخبار دروغ و شایعه پراکنی و سواستفاده از قدرت رسانه ای و بازی با افکار جامعه باعث نشود که زحمات چندین ساله مسئولان باشگاه مس رفسنجان نادیده و عشق و علاقه و انرژی به فوتبال از جوانان و مردم ورزش دوست گرفته شود.

به قلم :مجتبی نقی زادهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.