معاون فاوای سازمان پدافند غیرعامل کشور در آیین گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل در سرچشمه:

معاون فاوای سازمان پدافند غیرعامل کشور در آیین گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل در سرچشمه:
مرکز رصد و پایش مستمر تهدیدات در صنایع ایجاد شود

مرکز رصد و پایش مستمر تهدیدات در صنایع ایجاد شود

به گزارش سازش خبر علیرضا مبارک، در آیین گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل که در سالن سینما آزادی شهر سرچشمه، با بیان این‌که حدود ۴۰درصد از اقتصاد کشور توسط صنایع تأمین می‌شود و مجتمع مس سرچشمه رفسنجان عدد قابل توجهی از این سهم را داراست، افزود: با سیاست‌گذاری‌های سال‌های گذشته توسط مسئولان در مسائل صنعتی و تولید، آینده‌نگری می‌شود تا تولید تداوم پیدا کند.

وی با تاکید بر این‌که بخش عظیمی از نیازهای اساسی و عمومی کشور و جامعه از ناحیه صنایع تأمین می‌شود، گفت: صیانت از زیرساخت‌ها به‌منظور توسعه صنایع و به‌دنبال آن تولید انبوه، صادرات و فروش و تداوم تولید، بسیار مهم است که باید برای آن برنامه‌ریزی کرد.

مبارک با اشاره به این‌که در حوزه صنایع، مباحث فروش و صادرات، شبکه‌های ارتباطات و فناوری، خطوط تولید و… متفاوت است، بیان کرد: زیرساخت‌های برق و انرژی در صنایع کشور باید مصون‌سازی شوند تا لطمه‌ای به تولید کشور وارد نشود.

معاون فاوای سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به این‌که صنایع کشور هرکدام باید نیروگاه مستقل داشته باشند تا برق و انرژی مورد نیاز آن صنعت را تولید کند، عنوان کرد: با تحقیقاتی که توسط وزارت صمت انجام شده، قرار است در کشور سهمیه‌ای از گاز ذخیره شود تا در مواقع بحران از آن استفاده و فشار از دوش صنایع برداشته شود تا تداوم تولید محقق شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.