چالش ربیعی غیبت شش بازیکن در افتتاحیه مس

محمد ربیعی در کنفرانس پیش از بازی با سپاهان حاضر شد و عنوان کرد تیم دست و پا بسته‌ای مقابل سپاهان نخواهند بود.

به گزارش سازش خبر مس رفسنجان حالا وارد دومین فصل حضورش در لیگ برتر شده و باز هم محمد ربیعی در راس هدایت این تیم است. تیم ربیعی در اولین بازی میهمان سپاهان خواهد بود. محمد ربیعی در ابتدای حرف‌هایش گفت: امیدوارم شروع فصل جدید بتواند برای همه عزیزان پر از شادی باشد و فصل خوبی باشد برای تیم‌ها و  همه کسانی که در آن کار می‌کنند. من هم مثل شما، هفته وحدت و ایام مبارک پیش رو را تبریک می‌گویم.

ربیعی ادامه داد: بازی فردا اولین بازی فصل است و در ابتدای صحبت‌ها، برای دوست خوبم آقای نویدکیا و تیم محترم سپاهان احترام زیادی قائل هستیم ولی سعی کردیم برای بازی اول با توجه به شرایطی که داریم و در این یک الی دو هفته اخیر سختی‌هایی داشتیم اما خودمان را برای بازی اول مهیا کنیم. فکر می‌کنم حدود سی و چند روزی می‌شود که دوره پیش فصل را سپری می‌کنیم و در مرز هماهنگی و آرمانی هم تیم ما و هم بقیه تیم‌ها فاصله خواهند داشت اما تلاش می‌کنیم به آن هارمونی لازم برسیم. امیدوارم بازی فردا بدون هیچ گونه حواشی مثل رقابت این دوتیم در سال گذشته، بازی فنی باشد و در نهایت موفقیت برای تیمی باشد که لیاقتش را دارد. فکر می‌کنم از نظر ذهنی و تا حدودی تاکتیکی خودمان را مهیا کرده‌ایم.

سرمربی مس در پاسخ به اینکه مس فصل پیش باخت سنگینی را مقابل سپاهان تجربه کرده گفت: ما پارسال سه بازی رسمی و دو بازی دوستانه با سپاهان داشتیم، دو تا در لیگ و یکی در جام حذفی. بازی‌ برگشت در لیگ متاسفانه روز خوب ما نبود و منجر به شکست ما شد. من در پایان آن بازی هم اعلام کردم که روز بد ما بود و اشتباهاتی هم داشتیم ولی در همین ورزشگاه نقش جهان پارسال در جام حذفی در دقیقه ۱۲۰ از سپاهان گل خوردیم و ده، دوازده دقیقه هم ده نفره بودیم و داور به اشتباه بازیکن ما را اخراج کرد و این را تمام کارشناسان هم گفتند و ما مثل سنوات گذشته بازهم سکوت می‌کنیم در برابر این اشتباهات. در برابر سپاهان هم بازی خوب داشتیم و هم بازی بد و سعی می‌کنیم که در بازی فردا مولد اشتباهات زیاد نباشیم و فکر می‌کنم که بازی به مراتب بهتری را از آخرین بازی دور برگشت پارسال انجام خواهیم داد. 

او اضافه کرد: قطعا حریف دست و پا بسته‌ای نیستیم و سعی می‌کنیم جلوتر برویم ولی تفاوت فنی‌ای که بین ما و سپاهان هست این است که سپاهان نود درصد تیم سال گذشته‌اش را حفظ کرده و مغانلو و ریگی هم به این تیم اضافه شده‌اند اما تیم ما پنجاه درصد نفرات قبل را حفظ کرده برای همین از لحاظ فنی ما زمان بیشتری برای تکامل و هماهنگی می‌خواهیم ولی با تمام ذهنیت و تمرکز ضمن اینکه چند بازیکن‌مان را نداریم سعی می‌کنیم برای بازی خودمان را آماده کنیم و قطعا با تمام وجود بازی خواهیم کرد. کاری به بازی‌های گذشته نباید داشته باشیم پروژه‌های گذشته تمام شده و باید به آینده جدید فکر کنیم و از نظرم تیم سپاهان امسال بسیار کامل تر از سال گذشته است.

او در پایان گفت: صحبت پایانی اینکه ما عقیل کعبی و مجید نصیری را به علت ابتلا به کرونا نداریم و آقای فراز امامعلی و شاهین توکلی هم یکی، دو روز است به تمرینات اضافه شده‌اند و ظاهر سلیمان هم در بازی عمان با استرالیا مصدوم شده بود و شش بازیکن را در این بازی نداریم و بقیه بچه‌ها آمادگی ذهنی‌شان را در این بازی دارم. آرزو می‌کنم برای همه ملت نعمت سلامتی را و انشاالله هرچه سریع‌تر از شر ویدوس منحوس کرونا رهایی پیدا کنیم.

ورزش سهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.