به نام رفسنجان به کام کرمان/سعد محمدی:آرزوی من صعود مس کرمان به لیگ برتر است

سعد محمدی:آرزوی من صعود مس کرمان به لیگ برتر است

به گزارش سازش خبر تیم فوتبال صنعت مس رفسنجان با حضور محمد ربیعی سر مربی جوان ؛ متفکر و با اخلاق توانست با تلاش های شبانه روزی مجید زیندینی و هییت مدیره باشگاه صنعت مس رفسنجان شهر فاتحان اروند بعد از سالها به لیگ برتر صعود کند تا اسم رفسنجان علاوه بر شهرت پسته و مس ؛ نام فوتبال هم در ایران بدرخشد آرزویی که شهرهای بزرگی چون شیراز ؛ یزد ؛کرمان و… دارند تا دوباره به لیگ برتر فوتبال کشور صعود کنند.

در اوایل همه مس رفسنجان را یک تیم آسانسوری میدیدند و پیش بینی میکردند که در همان نیم فصل اول تکلیفش مشخص می شود و دوباره به لیگ دسته اول سقوط خواهد کرد اما شاگردان محمد ربیعی؛ عوامل باشگاه به همه حواشی ها غلبه کردند و توانستند در نیم اول باقدرت در مقابل تیم های باسابقه و ریشه دار فوتبال ایران رقابت کنند تا جایی که مربیان درجه یک فوتبال ایران در نشست های خبری اولین صحبتشان تحسین از ربیعی ، مدیریت و تیم مس رفسنجان و همچنین مهمان نوازی مردم رفسنجان بود و آینده ای درخشان را برای مس رفسنجان پیش بینی کردند.
متاسفانه حواشی از داخل رفسنجان و بیرون از شهر رفسنجان همیشه با این تیم تازه صعود کرده همراه بود حواشی از جمله منحل شدن مس رفسنجان ؛استعفای مدیرعامل و… که باعث شد جو روانی تیم تازه صعود کرده به لیگ برتر را دچار مشکل کنند.
افرادی که در فضای مجازی ذهن هواداران و مردم را از اصل ماجرا که صعود به لیگ و قرار گرفتن مس در بهترین جایگاه جدول لیگ برتر و قرار گرفتن مس رفسنجان و محمد ربیعی جز بهترین های لیگ برتر از نگاه کارشناسان ورزشی کشور ؛دور و همیشه حواشی و اخبار را در ذهن مردم قرار می دادند.

اکثر کارشناسان ورزشی کشور معتقدند و چندین مرتبه در برنامه های زنده تلوزیونی قبل از بازی های مس رفسنجان با تیم های لیگ برتری گفتند که مهمترین برنامه یک تیم تازه لیگ برتری حفظ بقا در لیگ برتر و کسب تجربه است که الحمدالله محمد ربیعی و عوامل تیم فاتحان اروند توانستند علاوه بر حفظ بقا در جایگاه خوبی قرار بگیرد که هیچ کارشناس ورزشی پیش بینیش را نمی کرد.
مس رفسنجان تا جایی پیشرفت کرد که خیلی ها معتقدند سال آینده یکی از تیم های لیگ برتری است که در لیگ قهرمانان آسیا حضور خواهد داشت.
اما محمد ربیعی سرمربی جوان و بااخلاق و باهوش و باتجربه توانست با دور‌ بودن از حاشیه ها تیم مس رفسنجان را در کشور به عنوان یک رقیب سخت و تیمی با برنامه معرفی کند.
در شروع نیم فصل دوم متاسفانه دوباره افرادی در داخل شهر رفسنجان و بیرون از شهر چشم دیدن پیشرفت مس رفسنجان را نداشتند و بدنبال تخریب و جو روانی و تفرقه برای تیم بودند تا بتوانند با تفرقه اتحاد و همدلی که در مربیان ؛مدیران و بازیکنان تیم است را از بین ببرند و چندین حاشیه در فضای مجازی بر علیه تیم منتشر شد اما با اتحاد و همدلی در باشگاه خنثی شد و افراد حاشیه ساز شکست خوردند اما این حواشی تمومی نداشت تا اینکه پای سعد محمدی مدیرعامل شرکت ملی مس ایران هم به حواشی تیم مس رفسنجان باز شد .
اردشیر سعد محمدی که خیلی از صعود رفسنجانی ها به لیگ برتر خوشحال نبود و همیشه در مصاحبه های خبری گفته بود یکی از آرزوهای من صعود مس کرمان به لیگ برتر است.
سعد محمدی که در بیشترین بودجه ورزشی بین تیم مس رفسنجان لیگ برتری و تیم مس کرمان لیگ دسته اولی به مس کرمان داده است ؛ سعد محمدی که بجای پیگیری ساخت ورزشگاه برای مس رفسنجان لیگ برتری پیگیر ساخت ورزشگاه کرمانی است و تا به امروز ۹۰ درصد پیشرفت داشته است اما ورزشگاه رفسنجان قنات را بهانه کردند.
بودجه ای که حق مردم رفسنجان است ؛ بودجه ای که از مجتمع مس سرچشمه رفسنجان است ؛ بودجه که شرکت ملی مس ایران مدیون شهر رفسنجان؛ مردم رفسنجان است اما متاسفانه آقای سعد محمدی در حق مس رفسنجان ؛مردم رفسنجان ظلم می کند و مس کرمان را نورچشمی و برتر می داند و در زمینه بودجه مس رفسنجان لیگ برتری مظلوم واقع شده است.
متاسفانه این ناحقی ها پایان نداشت و ظلم ها برعلیه باشگاه رفسنجانی تمامی نداشت تا اینکه به دستور مستقیم سعد محمدی ؛ مجتبی سرآسیایی مربی مس رفسنجان را به مس کرمان برد تا بتواند مس کرمانی که چندین هفته است ‌دچارحاشیه ای زیادی شده است و مدیرعامل جوان بی تجربه مس کرمان برای چندین بار مجبور به استعفا شد اما باز هم با مخالفت سعد محمدی روبرو شد.
اما سعد محمدی برای آرام کردن جو روانی تیم کرمانی با ظلم و زور مجتبی سرآسیابی را مس رفسنجان جدا و به مس کرمان هدایت کرد تصمیمی غیرحرفه ای که بجای کمک به مس رفسنجان که در پایان فصل و نزدیک شدن به بازی سختی ازجمله با پرسپولیس و فولادخوزستان و کمک به جو روانی تیم رفسنجانی ؛ جو روانی تیم رفسنجان لیگ برتری را بیشتر و به تیم مس کرمان لیگ ا

ولی کمک می کند تا شاید سعد محمدی در آخرین روزهای مدیریت خود در شرکت صنایع ملی مس ایران به آرزوی خود یعنی صعود مس کرمان به لیگ برتر برسد .
اما مردم رفسنجان؛ هواداران؛اصحاب رسانه رفسنجان و… با اتحاد و همدلی و حمایت از محمد ربیعی ؛ مدیران باشگاه ؛کادر فنی و بازیکنان بازیهای باقی مانده را با نتایج خوب پشت سر می گذاریم و با اقتدار برای رقابت های سال آینده در لیگ برتر آماده خواهند شد.

هر کس به طریقی دل ما می شکند
بیگانه جدا دوست جدا می شکند
بیگانه اگر می شکند حرفی نیست
ازدویت بپرسید که چرا می شکنددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *