زیندینی مدیرعامل باشگاه صنعت مس رفسنجان: مس رفسنجان فصل آینده در زمین چمن طبیعی بازی خواهد کرد

باشگاه با هزینه خود به زودی پنج چمن طبیعی برای تمرین آماده خواهد کردکه یکی از انها تا اواسط شهریورماه قابل استفاده خواهد بودوپیش بینی میشود فصل بعد تیم روی چمن طبیعی بازی خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری سازش خبر عصر امروز پنج شنبه ۲۰ خرداد ماه تیم فوتبال مس رفسنجان در دیداری دوستانه در ورزشگاه دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران مقابل سپاهان اصفهان قرار گرفت واین دیدار با نتیجه  یک بر یک به پایان رسید.

گل های این دیدار توسط محمد رضا سلیمانی در نیمه اول برای مس رفسنجان و سجاد شهباز زاده در نیمه دوم برای سپاهان اصفهان به ثمر رسید.

مجید زیندینی مدیرعامل باشگاه صنعت مس رفسنجان در جمع خبرنگاران در این دیدار عنوان کرد: تیم مس از لحاظ روحی وروانی بهم ریخته بود اما خداراشکر طی دوهفته گذشته با بازیکن ها هم از لحاظ روحی و هم آماده سازی کار شد.

تیم مس چند بازیکن مصدوم داشت کارهایی انجام شد تا روند تیم بهتر شود ونتایج بهتری بدست آوریم ودر جایگاه خوبی قرار گیریم.

یکسری از بازیکن ها متاسفانه به دلیل مصدومیت در بازی قبلی از همراهی تیم محروم بودنداماخداراشکر هم هماهنگی آنها بیشتر وهم مصدومیت آنها برطرف شده و برای بازی های بعدی مشکلی نخواهیم داشت.

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان با اشاره به مصدوم شدن محمد انصاری در بازی قبل با تیم دسته دوم بیان کرد : محمد انصاری در دیدار با سپاهان می توانست بازی کند اما تشخیص پزشک براین بود که بازی را انجام ندهد و خداراشکر از لحاظ جسمی امادگی کامل برای بازی دارد.

زیندینی در پاسخ به سوال خبرنگاران  که چند بازی دوستانه انجام خواهید داد و بعداز ان چه برنامه ای دارید؟گفت : یک بازی دوستانه با سایپا انجام خواهیم دادو ۲روز تیم استراحت خواهد کردو بعداز ان در خانه به مصاف دو تیم پرسپولیس و فولاد خوزستان خواهیم رفت .

وی در مورد آخرین وضعیت ساخت ورزشگاه عنوان کرد : پیمانکارمشخص شده و از هفته آینده شروع به ساخت خواهد کرد

باشگاه با هزینه خود به زودی پنج چمن طبیعی  برای تمرین آماده خواهد کردکه یکی از انها  تا اواسط شهریورماه قابل استفاده خواهد بودوپیش بینی میشود فصل بعد تیم روی چمن طبیعی بازی خواهد کرد.

درآینده تیم در جایگاه بهتری قرار خواهد گرفت زیر ساخت ها(نبود هتل)را تا سال آینده همراه با نتیجه بهتردرست خواهیم کرد و ان شالله برای سال سوم به دنبال  سهمیه آسیایی خواهیم بود.

وی در پایان گفت پیش بینی میشود تیم صنعت مس امسال در جایگاه بین ۸ تا ۱۰ جدول رده بندی قرار گیرد . دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *