فرماندار رفسنجان خبر داد: ثبت‌نام ۱۰۶۷ نفر در شوراهای روستاهای شهرستان رفسنجان

رئیس ستاد انتخابات شهرستان رفسنجان آمار نهایی داوطلبان ثبت نام شده نهایی ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا در شهرستان رفسنجان را ۱۰۶۷ نفر اعلام کرد.


به گزارش سازش خبر به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان رفسنجان ، مجید فصیحی هرندی با اعلام این مطلب اظهار کرد: از این تعداد ۹۸۰ نفر در بخشداری ها ‌ و به صورت حضوری، ۲۹ نفر از طریق دفاتر پیشخوان دولت، ۲۹ نفر از طریق اپلیکیشن انتخابات بر روی تلفن همراه و ۲۹ نفر نیز از طریق اپلیکیشن دسکتاپ ثبت‌نام کرده‌اند.

وی افزود: ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستا از ۱۶ فروردین ماه آغاز و تا ساعت ۱۸ روز ۲۳ فروردین ادامه داشت که در مجموع ۱۰۶۷ نفر در شهرستان رفسنجان در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا ثبت نام کردند.

فرماندار شهرستان رفسنجان ادامه داد: از تعداد ۱۰۶۷ نفر داوطلب، ۹۷۲ نفر مرد و ۹۵ نفر زن هستند.

فصیحی هرندی با اشاره به تفکیک تعداد ثبت نام کنندگان به تفکیک هر شهر، گفت: در بخش مرکزی۷۳۴ نفر، در بخش نوق ۵۳ نفر، در بخش فردوس ۱۴۸ نفر و در بخش کشکوئیه ۱۳۲ نفر برای انتخابات ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا ثبت نام کردند.

وی خاطرنشان کرد: انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خردادماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.