مختاری شهردار رفسنجان:گرمخانه شهرداری رفسنجان برای ساماندهی متکدیان به بهربرداری می رسد

شهردار رفسنجان از راه اندازی گرمخانه شهرداری رفسنجان برای ساماندهی متکدیان خبرداد

به گزارش سازش خبر به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان مهندس محمد مختاری با اشاره به اینکه مشکل کارتن خوابها از مسائلی است که چهره شهر را نازیبا می کند عنوان کرد:پیشنهادشهرداری رفسنجان مبنی بر احداث گرمخانه برای افراد بی سرپناه در نود و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر مطرح شد وپس از پیگیری های لازم؛ نخستین گرمخانه شهرداری دررفسنجان برای ساماندهی افراد بی سرپرست و افرادی که به هر دلیل سرپناه مشخصی ندارند و….. احداث گردید.

مختاری با اشاره به مناسب سازی و تجهیزگرمخانه شهرداری رفسنجان برای ساماندهی کارتن خواب‌ها و متکدیان گفت :این گرمخانه باظرفیت ۱۵۰ نفر بازمینی به مساحت ۳۰۰مترمربع و با زیربنای ۲۰۰مترمربع واقع در بلوار زائراحداث که ۷۰مترمربع ان متعلق به بانوان و ۱۳۰مترمربع ان متعلق به آقایان راه اندازی وآماده بهره برداری است.

وی افزود: گرمخانه از ساعت ۲۱ لغایت ۷ صبح جهت استفاده افراد بی خانمان باز و هر شب از ساعت ۲۱ لغایت ۲۱/۳۰ سرویس ایاب و ذهاب در میدان ابراهیم ابتدای خیابان سعدی مهیا می باشد.

شهردار در پایان بیان کرد :شهرداری رفسنجان دومین شهرداری پس ازمرکز استان است که مرکز خدمات اجتماعی (گرمخانه)را برای بی خانمان‌های مرد و زن تجهیز و راه اندازی نموده است .

https://www.instagram.com/rafsanjanejan


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *