برگزاری اختتامیه مسابقه بزرگ کشوری حفظ قرآن در رفسنجان

مدیر روابط‌عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان از برگزاری اختتامیه مسابقات حفظ قرآن طی عصر امروز خبر داد.

به گزارش سازش خبر به نقل از روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، مدیر روابط‌عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان اعلام کرد: آیین اختتامیه مسابقه بزرگ کشوری حفظ قرآن (سوره‌های مبارکه صف و جمعه) که با همکاری موسسه قرآنی مکتب‌القاسم هیات کربلا برگزار شده بود، روز سه‌شنبه ۳۰ دی‌ماه و به صورت مجازی برگزار می‌شود.

ابوالهادی ادامه داد: در این مسابقه بزرگ کشوری درمجموع ۸هزار و ۲۴۵ شرکت‌کننده از سراسر کشور(۳۱ استان) به رقابت پرداختند که از این تعداد ۵هزار و ۶۴۲ نفر بالای ۷۰درصد پاسخ صحیح دادند.

وی بیان کرد: آیین اختتامیه مسابقه بزرگ کشوری حفظ قرآن، سه‌شنبه ۳۰ دی‌ماه از ساعت ۱۴ به‌صورت مجازی برگزار و به‌طور زنده از صفحات آپارات مجتمع مس سرچشمه رفسنجان https://www.aparat.com/eprnicico/live و صفحه اینستاگرام هیات کربلا (heiatkarbala@) پخش خواهد شد.

ابوالهادی در پایان تاکید کرد:  برگزاری این دوره مسابقه بزرگ کشوری حفظ قرآن تجربه مشترکی بود بین روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان و موسسه قرآنی مکتب‌القاسم هیات کربلا، که جا دارد از مجموعه هیات کربلا که زحمات زیادی در این خصوص متحمل شده اند قدردانی و تشکر کنم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *