توزیع ۲۰ سری جهیزیه بین نوعروسان نیازمند رفسنجان

مسئول موکب شهدای مس رفسنجان از توزیع ۲۰ سری جهیزیه بین نوعروسان نیازمند رفسنجان خبر داد.

به گزارش سازش خبر توحیدی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: موکب شهدای صنعت مس از اردیبهشت ۹۹ شکل گرفت که همزمان با شیوع کرونا بود و ابتدا در مهمانی بزرگ رفسنجانی‌ها دو هزار بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۵۰۰ هزارتومان سهیم شده و بین نیازمندان توزیع کردیم.

مسئول موکب شهدای صنعت مس رفسنجان عنوان کرد: از ماه مبارک رمضان تا آبان‌ماه امسال ۵ سری بسته کمک معیشتی توزیع کردیم و ۴۹۰ خانوار را زیر پوشش قرار دادیم و هر دو، سه ماه یک بسته معیشتی در اختیارشان قرار می‌دهیم.

وی خاطرنشان کرد: در ایام سالگرد حاج‌قاسم در گلزار شهدای کرمان و در جوار مزار شهید سلیمانی با مجوزهای رسمی از استانداری و ستاد کرونا استان، ده شبانه‌روز توزیع ماسک، الکل شیر پاستوریزه و میان وعده‌های دیگر داشتیم که در آن ایام پویشی تحت عنوان «پویش حاج‌قاسم» راه‌اندازی کردیم و یک شماره حساب برای جهیزیه دختران اختصاص و اعلام کردیم و خواستیم این کار مردمی و ماندگار شود.

توحیدی عنوان کرد: ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به این حساب واریز شد و در کنار آن شرکت مس حمایت کرد و توانستیم ۲۰ سری جهیزیه برای دختران دم‌بخت که مشکل جهیزیه داشتند، ۱۸ قلم اساسی از جمله لباسشویی، اجاق‌گاز، فرش، یخچال و…تهیه کنیم که امروز توزیع می‌شود.

وی متذکر شد: حلقه نزدیکی با همه خیریه‌ها ایجاد می‌کنیم که هر دو، سه ماه کمک معیشتی داشته باشیم که به دست نیازمندان برسد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *