سرعت لاک پشتی اینترنت کابران رفسنجانی را کلافه کرده /تصاویر گله مندی مردم

به گزارش سازش خبر تلفن و اینترنت از نیازهای اساسی زندگی مردم است و می‌توان گفت که در حال حاضر بسیاری از خدمات اجتماعی، اقتصادی، آموزشی و غیره از طریق شبکه مخابراتی و زیرساخت‌های مربوط به آن فراهم می‌شود قرن جدید قرن ارتباطات و تکنولوژی است و اینترنت نقش تاثیرگذاری در زندگی مردم ایفا می‌کند،…

به گزارش سازش خبر تلفن و اینترنت از نیازهای اساسی زندگی مردم است و می‌توان گفت که در حال حاضر بسیاری از خدمات اجتماعی، اقتصادی، آموزشی و غیره از طریق شبکه مخابراتی و زیرساخت‌های مربوط به آن فراهم می‌شود

قرن جدید قرن ارتباطات و تکنولوژی است و اینترنت نقش تاثیرگذاری در زندگی مردم ایفا می‌کند، گرایش مردم به استفاده از اینترنت و احساس نیاز به این فناوری رو به افزایش است.
در سال‌های اخیر تلاش‌های بسیاری در سطح کشور در زمینه توسعه شبکه‌های مخابراتی صورت گرفته است و چندین اپراتور بزرگ تلفن همراه نیز در کشور مشغول به فعالیت هستند که دامنه گسترش آنها از کلان‌شهرها تا روستاهای دورافتاده کشیده شده است.
رقابت اپراتورهای فعال در این زمینه باعث شده است تا شاهد ارائه امکاناتی بسیار خوبی و آنتن دهی مطلوب در اکثر نقاط کشور باشیم ولی هنوز هم نقاطی هستند که در این زمینه مشکلاتی دارند.
در قرن جدید که قرن تکنولوژی و ارتباطات است مشکل عدم دسترسی به اینترنت یک مشکل اساسی است.

شهرستان رفسنجان یکی از نقاطی است که با مشکلاتی در زمینه مخابرات و اینترنت روبرو است و در این زمینه باعث شده مردم شهرستان رفسنجان با مشکلات زیادی روبرو شده است.

مشترکان اینترنت پرسرعت مخابرات شهرستان رفسنجان از سرعت پایین و لاک پشتی آن به شدت گله‌مند هستند و همواره سرعت کم اینترنت و قطعی مکرر در این شهرستان از معضلات کاربران به شمار می آید.
حرف اکثر مردم رفسنجان این است که سرعت اینترنت در این شهر بسیار پایین است و یا در بعضی مواقع به طور کامل قطع می شود و بیشتر روزها با نوسان اینترنت روبه رو هستیم گاهی مواقع حتی باز کردن یک ایمیل هم ممکن نیست.
مخاطبان با گله مندی می گوییند سرعت پایین اینترنت همه کاربران را کلافه کرده است و هزینه پرداخت شده توسط کاربران جهت امتیاز اینترنت پر سرعت می شود اما در اکثر روز ها اصلا به اینترنت پرسرعت دسترسی نداریم .

امروزه اینترنت به عنوان جزئی از زندگی مردم محسوب می‌شود و با افزایش تعداد گوشی‌های هوشمند، اینترنت جایگاه بالاتری پیدا کرده و می‌طلبد که مسئولان عزمی جدی برای تامین این نیاز به حق مردم داشته باشند.

عبدالکریمی رییس مخابرات شهرستان رفسنجان در مهرماه در گفتگو با سازش خبر مدعی شد که علت ضعیف بودن اینترنت ارتقاء سطح کیفی اینتزنت است و تا پایان مهرماه مشکل اینترنت حل خواهد شد اما بعد از ۳ ماه هنوز وضعیت اینترنت درست نشده و مردم و دانش آموزان شهرستان با مشکل سرعت لاک پشتی اینترنت استفاده می کنند.


2 دیدگاه برای “سرعت لاک پشتی اینترنت کابران رفسنجانی را کلافه کرده /تصاویر گله مندی مردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *