دوربین سازش خبر در افتتاح دومین جشنواره ملی تئاتر سردار آسمانی در رفسنجان/تصاویر

مراسم افتتاح دومین جشنواره ملی تئاتر سردار آسمانی در بخش تئاتر خیابانی در رفسنجان برگزار شد.

به گزارش ستزش خبر با حضورجمعی از مسئولان استانی و شهرستانی و پیشکستوتان هنر و داوران ؛ مراسم افتتاح دومین جشنواره ملی تئاتر محیطی و خیابانی سردار آسمانی در محل سینما گلستان امین شهر رفسنجان برگزار شد

در حاشیه این مراسم محمد جواد حسین زاده معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با قدردانی ازمیزبانی و برگزارکنندگان جشنواره اظهار داشت : اقشار مختلف از جمله هنرمندان بعد از شهادت سردار سلیمانی ارادت خود را در قالب فعالیت‌های مختلف به سردار نشان دادند و اصحاب فرهنگ و هنر هم با زبان هنر روحیات و رشادت های سردار را به نمایش گذاشتند تا در جامعه اثرگذار باشد.
وی در ادانه افزود : خوشبختانه استقبال خوبی از دومین جشنوار انجام شد و بیش از ۱۰۰ اثر در حوزه‌های مختلف به جشنواره ارسال شد.

حسین زاده گفت : در حوزه آثار خیابانی ۷۵ اثر پذیرفته شد که ۶۵ اثر در حوزه صحنه‌ای و ۱۰ اثر در حوزه نمایشنامه بود و در پایان ۱۷ اثر خیابانی، ۱۰ اثر صحنه و ۱۰ نمایشنامه به مرحله نهایی راه یافتند.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان تصریح کرد : با توجه به اینکه رفسنجان ظرفیت قابل توجهی در بخش خیابانی جشنواره داشت میزبانی تئاتر خیابانی به رفسنجان رسید وبخش صحنه‌ای هم به سیرجان داده شد که از فردا این بخش شروع خواهد شد.

روح‌الله ابولهادی مدیر روابط‌عمومی و امور اجتماعی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در حاشیه مراسم افتتاح دومین جشنواره سردار آسمانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در دومین جشنواره ملی سردار دلها مس از گروه‌های هنری تئاتر جشنواره حمایت خواهد کرد.

وی افزود روابط‌عمومی مس سرچشمه همه تلاش خود را می کند تا میزبان‌خوبی باشیم و هنرمندانی که از سراسر کشور در رفسنجان حضور دارند با خاطره خوشی رفسنجان را ترک کنند.
ابوالهادی خاطر نشان کرد برگزاری این جشنواره در فصل مناسب‌تری می‌توانست با استقبال‌ کنندگان بیشترو همچنین تأثیر بیشتری داشته باشد.
مدیر روابط عمومی و اموراجتماعی مجتنع مس سرچشمه رفسنجان افزود مس از هر گروه حمایت می‌کند و بخشی از هزینه میزبانی گروه‌های حاضر در شهرستان را پوشش می‌دهد.

ابولهادی در پایان گفت : مجتمع مس سرچشمه علاوه بر حمایت‌های مالی از برگزاری این جشنواره، در اجرا نیز با این جشنواره همکاری دارد.

دومین جشنواره ملی تئاتر سردار دلها از امروز دهم دی ماه تا چهاردهم دی ماه هر روز عصر ساعت ۱۵ تا ۱۷ در عمارت گلستان امین برگزار خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *