سپاهان با کمک داوربرد /محمد ربیعی: به هیچ عنوان حق تیم ما باخت نبود/تصاویر

سپاهان با کمک داوربرد /محمد ربیعی: به هیچ عنوان حق تیم ما باخت نبود

به گزارش سازش خبر دیدارآغازین هفته هشتم جنجالی و پرحاشیه از آب درآمد. تیم های مس رفسنجان و سپاهان در ورزشگاه خانگی مسی ها به مصاف هم رفتند که در پایان این شاگردان محرم نویدکیا بودند که توانستند به بازی برگردند و ۳ امتیاز حساس را از آن خود کنند.


در این مسابقه و در دقیقه ۷ پاس محسن آذرباد به درون محوطه جریمه به محمد قاضی رسید و او با شلیکی دیدنی، توانست دروازه پیام نیازمند را به زیبایی باز کند و مس با یک گل از حریف نامدار خود پیش افتاد.

 مس رفسنجان که توانسته بود با یک گل از حریف پیش بیفتد، در ادامه نیز در همان نیمه اول موفق شد گل دوم خود را به ثمر برساند که داور بازی بعد از دقایقی کلنجار و مشورت با کمک‌هایش آن را به دلیل خطای هند بازیکن مس رفسنجان رد کرد و همین تصمیم باعث شد که دقایقی از بازی با جنجال رورو شود و داور مجبور شد مجتبی سرآسیابی مربی تیم مس را از زمین اخراج کند.ودر دقایق پایانی نیمه اول سجاد شهباززده اولین گل سپاهان را به ثمر رساند تا بازی با تساوی به پایان برسد

در نیمه دوم مس موقعیت های خوبی داشت اما در در دقیقه ۷۶ مدافع مس با یک پاس اشتباه باعث شد که تیم سپاهان دومین گل را توسط محمد رضا حسینی به ثمر برساند و بازی با نتیجه ۲ بر ۱ به پایان برسد.

اعتراض و گلایه‌های کنایه‌آمیز ربعی در نشست خبری بعد از بازی:

به تیم سپاهان خسته نباشید میگویم و این برد را به آنها تبریک می گویم. جز باخت‌هایی بود که به شدت از آن ناراحتم. به هیچ عنوان حق تیم ما باخت نبود و جانانه از مجموعه تیم ما تشکر می کنم بابت اینکه تاکتیک های ما را رعایت کردند. این جزو بازی هایی بود که بازی به جای زمین در تصمیمات رقم خورد.

وی با اشاره به صحنه مربوط به پذیرفته نشدن گل تیمش گفت: به صحیح و غلط آن کار ندارم و فقط اینکه چطور داوری که نزدیک به صحنه است و کمک داور دوم در آن صحنه حضور دارد، کمک داور اول تحت تاثیر اعتراضات یک گل سالم از نظر ما برمی گرداند و از همانجا شیرازه تیم ما برهم خورد. از شما می خواهم تا قبل از این اتفاق بازی را یک بار دیگر نگاه کنید و ببینید مس رفسنجان چطور بود و سپاهان بزرگ چطور بود. برای ما خیلی فرق می کند. دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *