ادای احترام مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان به مرحوم حریری موسس باشگاه/ساکت مدیر عامل باشگاه سپاهان :سردیس استاد محمود حریری در وزشگاه نقش جهان برای همیشه نصب خواهد شد/تصاویر

ساکت :سردیس استاد محمود حریری و استاد محمود یاوری را در حال آماده‌سازی دارد و در وزشگاه نقش جهان برای همیشه نصب خواهد شد

به گزارش سازش خبر صبح امروز به همت هیئت فوتبال استان کرمان، هیئت فوتبال شهرستان رفسنجان، باشگاه مس رفسنجان و فولاد مبارکه سپاهان یاد و خاطره مرحوم محمود حریری، موسس باشگاه سپاهان که زاده شهر رفسنجان است گرامی داشته شد.

در این آیین از شاهین حریری، فرزند زنده‌یاد محمود حریری به نمایندگی از خانواده وی تجلیل و قدردانی شد و بدین ترتیب پیراهنی از باشگاه سپاهان که به همت تمامی بازیکنان تیم فوتبال سپاهان امضا شده بود به شاهین حریری اهدا شد

در این مراسم که با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی همراه بود، محسن سلاجقه سرپرست هیئت فوتبال استان کرمان، محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان، سیدامیررضا حسینی رئیس هیئت فوتبال رفسنجان، علی علیزاده معاون فنی؛ سید مهدی طباطبایی مشاور فرهنگی باشگاه مس رفسنجان ؛ حاج‌جعفری معاون فرمانداری ویژه رفسنجان و مهندس مختاری سرپرست شهرداری رفسنجان ؛ جمعی از مسئولان ادارات شهرستان؛ خانواده شهدا حضور داشتند.

دراین مراسم از خانواده سردار شهید عارف حاج علی محمدی پور و شهیده زهرا حسن‌رمضانی اولین شهید مدافع سلامت تجلیل شد.

محمود حریری در بهمن ۱۳۰۹ در رفسنجان به دنیا آمد. او بازیکن و مربی سابق فوتبال و یکی از فرهیختگان مکتب شاهین و بنیانگذار باشگاه سپاهان اصفهان است که در سال ۱۳۳۲ این باشگاه را با الگوبرداری از شاهین تهران، با نام «شاهین اصفهان» تأسیس کرد.

محمد رضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان در حاشیه این مراسم اظهار داشت: استادمحمود حریری مؤسس باشگاه سپاهان معلم اخلاق، ورزش و چهره نامداری بود که هم مربی و هم معلم ارزنده اخلاق و کرامت‌های انسانی بود و سال‌ها در عرصه ملی و باشگاهی در اصفهان، تهران و رفسنجان به ورزش فوتبال کشور خدمت کرد و سمبل اخلاق، شرافت، آزادگی و کرامت‌های انسانی بود.

وی تصریح کرد: امروز فرصتی شد در جمع مسئولان ورزش شهرستان رفسنجان و خانواده بزرگوار این مرحوم یاد وخاطره او را گرامی بداریم، در ایامی هستیم که در فقدان استاد محمود یاوری قرار گرفتیم و یاد هر دو چهره ارزنده را گرامی می‌داریم و از همینجا اعلام می‌کنم باشگاه فولاد مبارکه سپاهان سردیس استاد محمود حریری و استاد محمود یاوری را در حال آماده‌سازی دارد و در وزشگاه نقش جهان برای همیشه نصب خواهد شد تا یاد و خاطره این اساتید و چهره‌های برجسته اخلاقی از مکتب سپاهان گرامی داشته شود.

ساکت ادامه داد: امروز فرصتی شد تجلیل و سپاسگزاری از خانواده سردار شهید حاج‌علی محمدی‌پور شهید بزرگواری که هم‌رمزم شهید حاج‌قاسم سلیمانی و از راست‌قامتان تاریخ در دفاع مقدس بود، داشته باشیم  و تجلیل ویژه از خانواده شهیده سلامت رفسنجان زهرا حسن رمضانی داشته باشیم که از همه شهدای مدافع سلامت یادی کرده باشیم و برای همه تلاشگران عرصه سلامت کشور آرزوی سلامتی داریم.

وی در خصوص میزبانی رفسنجان برای بازی امروز هم به خبرنگار ما گفت: به نظر من رفسنجان را یکی از مجموعه‌‌‌ها و شهرستان‌های کاملا هماهنگ در امر برگزاری مسابقات دیدم. تا این لحظه شرایط هتل بسیار مناسب است و هماهنگی‌های انتظامی، امنیتی، اجرایی و ورزشی توسط فرمانداری، نیروی انتظامی، هیئت فوتبال رفسنجان و کرمان و باشگاه صنعت مس رفسنجان به‌خوبی انجام شده و همه آنچه که به عنوان استانداردهای فوتبال لازم است، ملاحظه داشته‌اند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *