مراسم اختتامیه مسابقه بزرگ حفظ قرآن به صورت مجازی برگزار می‌شود

مدیر روابط‌ عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه گفت: برخلاف دوره‌های قبل، مراسم اختتامیه، قرعه‌کشی و اعلام نفرات برتر مسابقه حفظ قرآن کریم به‌ صورت غیرحضوری برگزار و از طریق صفحه اینستاگرام روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه به صورت زنده پخش خواهد شد

به گزارش سازش خبر روح‌الله ابوالهادی بیان کرد: با توجه به مصوبه ستاد کرونای شهرستان رفسنجان مبنی بر لغو همه برنامه‌ها، همایش‌ها و گردهمایی‌ها برای پیشگیری از بروز پیک جدید شیوع بیماری کووید۱۹ در پاییز و زمستان، مراسم اختتامیه به صورت مجازی برگزار می شود.

وی با تاکید بر اهتمام مجتمع مس سرچشمه به فعالیت در عرصه ترویج فرهنگ قرآنی، اظهار داشت: به‌ علت شیوع ویروس کرونا در اواخر سال گذشته، هشتمین دوره مسابقه بزرگ حفظ قرآن، ویژه سوره مبارکه احزاب، ۲۸ شهریورماه امسال به‌صورت اینترنتی و با شرکت ۷۶۰ نفر برگزار شد.

ابولهادی افزود: نتایج آزمون و اسامی شرکت‌کنندگانی که بیشترین نمره‌ها را کسب کرده‌اند مشخص شده است که شرکت‌کنندگان می‌توانند به‌صورت آنلاین، سه‌شنبه چهارم آذرماه ساعت ۱۳، از طریق صفحه اینستاگرام به نشانی instagram.com/eprnicico در جریان این مراسم قرار بگیرند.

ابوالهادی به جوایز این مسابقه اشاره و بیان کرد: به نفرات اول تا سوم به قید قرعه جایزه ۳۰ میلیون ریالی، ۲۰ میلیون ریالی، ۱۰ میلیون ریالی، ۳۰ جایزه ۵ میلیون ریالی به برگزیدگان بعدی و ۵۰ هدیه غیرنقدی نیز به سایر شرکت‌کنندگان تعلق می‌گیرد.

مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه، با بیان این‌که این آزمون به همت روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه برگزار شده، گفت: برگزاری مسابقات حفظ سوره‌های قرآن کریم از دو سال پیش آغاز شد و تاکنون ۸ مرحله آزمون برای مقاطع سنی مختلف برگزار شده است.

گفتنی است در هشتمین دوره مسابقه بزرگ حفظ قرآن (سوره مبارکه احزاب) ۷۶۰ نفر شرکت کردند که از این تعداد ۶۴۲ نفر در حوزه رفسنجان، ۷۰ نفر در حوزه انار و ۴۸ نفر در حوزه پاریز و سرچشمه بودند و درمجموع، ۲۸۵ نفر با نمره بالای ۸۰ موفق به کسب نمره قبولی شدنددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *